Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні розпочато місячник добровільної здачі зброї

Він пройде з 1 по 31 жовтня.

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу Національною поліцією України з 1 по 31 жовтня 2016 року проводитиметься місячник добровільної здачі.

Про це повідомили у прес-службі головного управління Національної поліції. 

"Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності", - зазначається у повідомленні.

Більше того, додають у Нацполіції, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Нагадаємо, заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич вважає, що Україна поки що не готова до легалізації вогнепальної зброї. Про це він сказав в ефірі передачі "Право на владу".

Головний патрульний вважає, що добропорядним громадянам слід просто виконувати вимоги поліцейських, і порадив виконувати законні вимоги копів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції