В Україні шукають двох сиріт-інтернатівців, які втекли на заробітки

Дата публікації
В Україні шукають двох сиріт-інтернатівців, які втекли на заробітки

В Україні розшукують двох хлопчиків-інтернатівців

Держава виділяє вихованцям інтернатів цілих 2 грн 12 коп. кишенькових грошей на місяць.

Правоохоронці всіх областей України розшукують двох вихованців школи-інтернату. Хлопці втекли з дитячого оздоровчого центру в Святогір'ї два тижні тому, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Міліція звинувачує співробітників центру, які не встежили за сиротами. Останні просять усіх, хто міг бачити втікачів, зателефонувати на 102.

14-річний Олексій Макаров та 16-річний Сергій Протасовицький втекли з оздоровчого центру пізно ввечері. Обидва – сироти, йти їм нема куди. Правоохоронці кажуть, що ці двоє - втікачі зі стажем. Минулого року вони вже тікали, і знайшли їх аж в Одесі.

У відділу кримінальної міліції, яка опікується справами дітей, винуватять керівництво оздоровчого центру, бо за дітьми не встежили вночі: вони втекли близько 23:00.

Швидко розшукати втікачів скоріш за все не вдасться, зізнаються правоохоронці. Адже керівники табору про втечу вихованців повідомили лише наступного дня.

В таборі виправдовуються тим, що спочатку намагалися самотужки знайти хлопців.

Директор школи інтернату Володимир Хоботов, який опікується Макаровим і Протасовицьким вже чотири роки, каже, що в оздоровчому центрі дійсно могли дати слабину. Відчувши це, діти і втекли.

По всій Україні розшукують двох вихованців школи-інтернату

По всій Україні розшукують двох вихованців школи-інтернату

Ще однією причиною втечі в інтернаті називають бажання підлітків підзаробити на волі хоч якусь копійчину. Адже на кишенькові витрати вихованцям держава виділяє цілих 2 грн 12 коп. на місяць.

Нагадаємо, міліціонери використовують дітей-інтернатівців, аби "розводити" підприємців на гроші.

Схема проста: хлопець має зайти до крамниці і купити цигарки. На вулиці на нього вже чекають міліціонери. Потім правоохоронці заходять до крамниці і пояснюють продавщиці, що продавати цигарки неповнолітнім не можна.

Кореспондент ТСН Костянтин Павлов.

Наступна публікація