В Україні скасували довідку - "королеву корупції в ДАІ"

Дата публікації
В Україні скасували довідку - "королеву корупції в ДАІ"

Корупційну довідку скасували / УНІАН

Скасування довідки дозволить побороти корупцію при реєстрації авто.

З 18 листопада в Україні скасована "довідка-рахунок", завдяки якій у ДАІ протягом багатьох років "провертали" корупційні схеми.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Увага автовласникам! Відсьогодні ми "вбиваємо" довідку-рахунок - королеву корупції в ДАІ, годувальницю не одного покоління даївців", - написав очільник МВС.

Аваков пояснив, що існувала ціла схема, за якою фірми-корупціонери збагачувалися на реєстрації автомобіля.

"Тепер при оформленні автомобіля в Сервісному Центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особи учасників угоди на підставі їх документів. Засвідчить – безкоштовно", - пояснив користь відміни довідки міністр.

Аваков висловив переконання, що лише скасування довідки дозволить побороти корупцію при реєстрації авто.

 

СПРАВКИ -СЧЕТ – все! :)Внимание автовладельцам! С сегодняшнего дня мы "убиваем" справку-счет – королеву коррупции в Г...

Posted by Арсен Аваков on 18 ноября 2015 г.

"Ми саджали до в'язниць, звільняли цілими складами МРЕВ - не допомагало. Необхідні були тільки системні зміни в порядку - і ось сьогодні - свято - все готово! Корупційна можливість "обдирати" автолюбителів через довідки-рахунки - знищена як клас", - написав Аваков.

Політик пояснив, що віднині для реєстрації авто необхідно лише підписати договір купівлі-продажу, нотаріально посвідчити цей договір (оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса).

Для покупців нових автомобілів у салонах достатньо надати в Сервісний Центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи, які передбачають оплату обов'язкових платежів, встановлених законом.

Нагадаємо, що раніше в Україні скасували обов'язковий ветеринарний сертифікат.

Наступна публікація