В Україні створили реєстр суїцидів серед демобілізованих АТОвців

В Україні створили реєстр суїцидів серед демобілізованих АТОвців

Фото: pixabay.com

Наразі в базі понад 100 анкет.

В Україні створено реєстр самогубств серед військовослужбовців і демобілізованих із зони АТО.

Про це повідомила голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець, передає Інтерфакс.

Реєстр працюватиме на базі Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології Міністерства охорони здоров'я.

Наразі в базі понад 100 анкет, отриманих від Міністерства внутрішніх справ.

"Усі дані передаються в Інститут судової психіатрії, в базі вже понад 100 анкет, портретів ветеранів, які вчинили суїцид. Це особи, яким переважно не виповнилося 30 (років), більшість із них наклали на себе руки в стані алкогольного сп'яніння, більшість - за допомогою вогнепальної зброї. Здебільшого вони не мали роботи", - розповіла Богомолець.

Нагадаємо, у Тернопільській області на території Почаївської лаври колишній військовий покінчив життя самогубством. 21 серпня близько 6 год ранку до чергової частини Кременецького відділу поліції звернувся 64-річний житель села Нестерварка Тульчинського району Вінницької області, який розповів, що на території Свято-Успенської лаври покінчив життя самогубством його 38-річний син.

Як зазначив чоловік, його син, колишній військовий, останні декілька років мав психічні проблеми, про що є відповідний висновок медиків. До лаври він його привіз, сподіваючись, що тут йому стане легше. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація