Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пацієнта привезли із Харкова.

Сьогодні, 14 лютого, із Харкова до Києва до Інституту серця гелікоптер ДСНС доправив тяжкохворого пацієнта.

Єдиний спосіб врятувати людину із важкою формою вірусної пневмонії - підключити його до апарату ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація), який забезпечить підтримку діяльності серця та легень у пацієнтів, в яких функція серця та легень порушена досить тривалий час. Про це розповів директор Інституту серця, лікар-кардіохірург Борис Тодуров.

"Дякуючи Богу, в Україні є така служба, яка здатна оперативно - за півтори-дві години - перевезти з Харкова до Києва пацієнта, де він отримає кваліфіковану допомогу", - сказав Тодуров.

Інституту серця - єдина в Україні клініка із сертифікованим вертолітним майданчиком на даху.

Нагадаємо, що це вже другий випадок, коли тяжкохворого пацієнта транспортують за допомогою авіації ДСНС на вертолітний майданчик столичного Інституту серця.

Відео Медики закликають дотримуватись елементарних правил гігієни, аби уникнути зараження коронавірусом 

Всі авторитетні організації в сфері охорони здоров'я наполягають: щоб порятуватися від коронавірусу, необхідно дотримуватись елементарних правил гігієни. Після повітряно-крапельного шляху саме руки можуть стати джерелом інфекції. Дверні ручки, робочі поверхні, клавіатури та потискання рук - усе це може становити загрозу. Елементарні правила - у сюжеті.  Читайте також: На судні у Японії виявили 10 хворих на коронавірус із Китаю

Медики закликають дотримуватись елементарних правил гігієни, аби уникнути зараження коронавірусом 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції