Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вдвічі зросла кількість пневмоній, - Степанов

В Україні вдвічі зросла кількість пневмоній, - Степанов

На COVID-19 тестують усіх хворих із запаленням легень.

В Україні спостерігається суттєве зростання кількості випадків захворювання на пневмонію. Зокрема, і через ускладнення COVID-19.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"У середині квітня 2020 року ми реєстрували 5061 пневмонію на тиждень. Потім цей показник, завдяки жорсткому карантину, почав падати. На початку травня ми вийшли на 2143 випадки. На сьогоднішній день ми реєструємо більше 4000 пневмоній на тиждень", - розповів Степанов.

За словами міністра, до цього числа входять всі пневмонії, включаючи і ті, що виникають як ускладнення COVID-19. "Наразі ми тестуємо всі без винятку пневмонії", - додав міністр охорони здоров’я.

Максим Стапанов вкотре наголосив, що COVID-19 - серйозна хвороба. "Потрібно користуватися маскою, де є великі скупчення людей: у транспорті, у спортзалі, в магазині. Дотримуватися соціальної дистанції у півтора метра. Таким чином знижується ризик інфікування", - сказав міністр.  

Нагадаємо, поширення коронавірусу в Україні дещо сповільнилося. За останню добу кількість інфікованих COVID-19 зросла на 646 випадків

Залиште свій коментар

Вибір редакції