Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні відзначають 205 річницю народження Шевченка

День народження Кобзаря святкують по всій країні.

У суботу, 9 березня, в Україні відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка.

205 років тому в селі Моринці Черкаської області народився майбутній поет. Кобзар став символом боротьби за українську державність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у рамках святкування 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться ексклюзивний показ анімаційного фільму "Причинна". 

Як повідомлялося раніше, у київському метро на станції "Тараса Шевченка" 10 лютого відкрилася виставка, яка зображує українського поета в образах відомих кіногероїв та історичних постатей. Виставку влаштували Національний музей Шевченка та Київський метрополітен. Автор ілюстрацій – художник Олександр Грехов – зобразив українського поета в образі Спайдермена, Дарта Вейдера, Термінатора, Вільяма Волласа з фільму "Хоробре серце", вченого Альберта Ейнштейна та інших.

Вже за тиждень чоловік порізав ножем картини, на яких було зображено письменника в образах відомих героїв мультфільмів та кіно. Він зробив це просто на очах у пасажирів. Вандалом виявився націоналіст, відомий, як Юрій Хорт. До цього він обурювався виставкою, називав її псевдомистецтвом і наругою над поетом. 

23 лютого стало відомо, що у Львові та Вінниці скасували виставку незвичних портретів українського письменника та поета Тараса Шевченка "Квантовий стрибок" через погрози. Виставку прихистив у своєму ресторані відомий ветеран російсько-української війни Леонід Остальцев, що заснував заклади у Києві Pizza Veterano та Veterano Resto.

Залиште свій коментар

Вибір редакції