В Україні вшанували копів, які героїчно врятували людські життя

Правоохоронці кажуть, що просто виконували свою роботу.

Українських поліцейських нагородили відзнаками за три неймовірні історії порятунку людських життів. Правоохоронців ушанували за порятунок заручників у психіатричній лікарні Львова та інші, менш відомі геройські вчинки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Коли ми почули крики на допомогу, тоді вже вибору не було, було прийнято рішення командиру батальйону про визволення заручників – штурм. Страху, як такого, не було, просто ми робили свою роботу. Ми знали одне – що ми маємо врятувати життя", - розповідають патрульні, що врятували 75 людей.

ВідеоСучасні герої: троє найкращих українських поліцейських отримали відзнаку за хоробрі порятунки

Інший правоохоронець урятував з-під землі дитину, яку живцем поховала матір. Спершу копи думали, що дитина вже мертва, але маля несподівано для всіх вдалося врятувати. Ще один поліцейський зумів повернути до життя дівчину-потопельницю, котра вже не дихала, коли її витягли з води. "Качав їй грудну клітину, поки не вийшла частина води і вона почала дихати", - розповів Микола Пономаренко.

Усі нагороджені правоохоронці кажуть, що радіють не відзнакам, а врятованим життям. І зізнаються, що в критичну мить часу на емоції немає – потрібна лише швидка та правильна дія.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар