Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні тимчасово заборонили продаж і застосування серії "Ентеросгелю". ВИПРАВЛЕНО

В Україні тимчасово заборонили продаж і застосування серії "Ентеросгелю". ВИПРАВЛЕНО

Відповідне розпорядження видала Держлікслужба.

В Україні тимчасово заборонили продаж і застосування серії препарату проти інтоксикації "Ентеросгель".

Про це йдеться в розпорядженні Держслужби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Від Держлікслужби Одеської області надійшло повідомлення про те, що серія препарату "Ентеросгель" фармацевтичної компанії "ЕОФ "КРЕОМА-ФАРМ", який застосовують під час отруєнь, реалізовувався з порушенням методів контролю якості. У вмісті препарату завищений показник pH (водневий показник). "ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЯЮ реалізацію та застосування лікарського засобу ЕНТЕРОСГЕЛЬ, паста для перорального застосування, 70 г/100 г по 405 г у контейнері; по 1 контейнеру в коробці з картону, cepії 2531217, виробництва ПрАТ "ЕОФ "КРЕОМА-ФАРМ", Україна, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками", - йдеться у розпорядженні.

У зв'язку з цим "реалізація та застосування лікарського засобу тимчасово заборонені". У разі виявленні препарату варто терміново звертатися до Держлікслужби.

Нагадаємо, щоденний прийом аспірину практично вдвічі збільшує ризик розвитку меланоми у чоловіків. Такого висновку прийшли вчені з Чиказького університету, проаналізувавши дані про стан здоров'я 200 тис. осіб у віці від 18 до 89 років. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції