Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україну не пустили журналістів російського "Мир24"

У кореспондентів не було жодних документів, які б підтвердили їхню мету поїздки в Україну

Українські прикордонники сьогодні не пустили на територію країни журналістів російської телекомпанії "Мир24". Про це пише "УНН" з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що журналістів телекомпанії, яка входить до російської МТРК "Мир" зупинили на кордоні з Білоруссю на пропускному пункті  "Виступовичі". Журналісти заявили прикордонникам під час паспортного контролю, що прямують до міста Прип'ять для знімань репортажу, приуроченого річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Утім, прикордонники встановили, що жодних документів та дозволів, які б підтвердили мету поїздки, у журналістів немає.

Всі працівники телекомпанії є громадянами Білорусі.

Нагадаємо, російських журналістів телеканалу "Звезда", який належить Міноборони РФ, зупинили на митниці на в'їзді до Швейцарії. Повідомляється, що під час огляду в багажному відділенні у них виявили гармату, яка була розібрана на частини і упакована. Частини зброї перевозилися окремо одна від одної в спеціальних коробках.

Раніше, у Донецьку кореспонденти ВВС Наталія Антелава і Абдужаліл Абдурасулов перевірили достовірність одного з повідомлень російських журналістів – про десятирічну дівчинку, яка начебто загинула в результаті артилерійського обстрілу в Донецьку. Журналісти не змогли знайти сім'ю загиблої дівчинки, ні свідків обстрілу дитини, ні людей, які хоча б чули про її смерть від обстрілу. Втім вдалося дізнатися від одного з російських журналістів, який "працював" над темою "загиблої дівчинки", що насправді "дівчинки не було".

Залиште свій коментар

Вибір редакції