В Україну прийшов Netflix: що це означає і скільки коштує

В нас добре відомі такі серіали сервісу як "Картковий будиночок", "Шибайголова" , "Восьме почуття", "Нарко".

Відомий американський сервіс відео за запитом Netflix відтепер працює і в Україні. Однак - без Криму, оскільки на окупований півострів поширюються санкції США.

  • Netflix - це компанія, яка постачає фільми і серіали на основі потокового мультимедіа. Вона була заснована у США в 1997 році. 

Спочатку Netflix займалася прокатом фільмів на DVD-дисках, використовуючи модель бізнесу DVD поштою винятково на території США. В останні роки Netflix почав власне виробництво телесеріалів, які доступні тільки своїм клієнтам. У липні 2013 Netflix був першим кандидатом постачальників інтернет-відео на премію Еммі. 

В Україні добре відомі такі серіали Netflix як "Картковий будиночок" (House of Cards), "Шибайголова" (Daredevil), "Восьме почуття" (Sense8), "Нарко" (Narcos) та інші.

  • Netflix доступний на різних пристроях і додатках, таких як Smart TV, Windows Phone, Android, IOS, PC, Mac OS Nintendo Wii, Nintendo Wii U, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, PlayStation 4 і Xbox One.
  • Компанія пропонує безкоштовний перегляд протягом місяця з дня реєстрації. З початку 2013 року фільми і серіали від Netflix доступні клієнтам у якості до супер HD
  • Для українських користувачів доступні три тарифні плани, які пропонують безлімітний перегляд фільмів і серіалів. Базовий тариф коштує 8 євро, стандартний – 10 євро, і преміум – 12 євро, які відрізняються якістю відеопотоку (преміум підтримує Ultra HD), а також кількістю пристроїв, на яких одночасно можна дивитися відео.

тарифи нетфлікс

Так, найдешевший тариф дає змогу користуватися сервісом на одному пристрої, стандартний на двох, а найдорожчий - на чотирьох. HD-якість доступна в стандартному і преміум-тарифах. 

  • На сервісі уже можна зареєструватися, прив'язати свою картку та отримати доступ до кіно та серіалів. 
  • Усі відеоматеріали - англійською мовою, а також з англійськими субтитрами. Інтерфейс не адаптований під українськомовну аудиторію.

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: