В Єгипті після суперечки з місцевим мешканцем у маршрутці загинула українка

Дата публікації
Перегляди
38к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Єгипті після суперечки з місцевим мешканцем у маршрутці загинула українка

Юлія Лоточинська тиждень не приходила до тями після падіння з маршрутки.

Водій переконує, що дівчина сама вистрибнула з автобусу на швидкості 80 км/год.

У Єгипті загинула 26-річна українка. У Шарм-ель-Шейху вона їхала в маршрутці, там у неї виникла суперечка з місцевим єгиптянином. Після того вона випала з автобуса, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Це був її перший вихідний. У Єгипті Юлія робила масажі. Того дня поверталася після пляжу, їхала в маршрутці. Водій розповідав поліції, що в автобусі вона гучно сварилася з місцевим єгиптянином. І після цього дівчина відкрила двері й викинулася з маршрутки - на швидкості 80 кілометрів за годину.

"Вона взагалі не могла цього зробити, вона життєрадісна, весела, нормальна людина, яка хоче жити, у якої плани. Вона мені кожну хвилину відправляла фотографії - вона на пляжі, відпочиває", - розповідає Олена Лоточинська, мама загиблої.

Мама дівчини прилетіла до Єгипту, щойно це сталося. Звісно вона не вірить у версію, що її донька сама могла викинутися з автобуса. Підозрює, що єгиптянин, із яким була сварка, виштовхнув її.

"Я не знаю, чи це був удар залізним предметом по голові або її виштовхнули з маршрутки і вона вдарилася, я не можу зрозуміти, тому що свідків як таких немає, показання дає тільки водій", - каже Олена Лоточинська.

У 26-річної Юлії шість переломів та тріщини голови, крововилив у мозок. На третю добу в реанімації їй стало гірше - з'явилася пухлина, яка тисла на мозок. Дівчина тиждень не приходила до тями. Коли ТСН записувала інтервью з її мамою, дівчина була ще жива. Через півгодини вона померла.

На лікування Олена Павлівна витратила вже всі можливі кошти. Влізла в борг на 17 тисяч долларів. А ще потрібні гроші на транспортування тіла дочки. Міністрство закордонних справ обіцяє вести переговори щодо зменшення оплати боргу за лікування Юлії. Чи допоможе міністерство в транспортуванні тіла дівчини до України, невідомо.

Нагадаємо, в Єгипті четверта річниця "революції 25 січня" забрала життя 18 людей.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

У Єгипті загинула українка

У Єгипті загинула українка

Наступна публікація