Варченко попередив провокаторів про відповідальність через скандал з домаганнями

Дата публікації
Перегляди
3065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Варченко попередив провокаторів про відповідальність через скандал з домаганнями

Поліцейський заявляє, що провокації щодо нього виникають не вперше

Заступник начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції України Олександр Варченко, який опинився у центрі скандалу зі студенткою Наталею Бурейко, яка нібито звинуватила його в домаганнях і погрозах, подав рапорт для службового розслідування.

Про це він розповів журналістам ТСН.

«Ті події, які почали відбуватись вчора, мене дуже здивували, але я розумію чому так відбувається. Я пов’язую це з тим, що моя цивільна дружина є першим заступником голови новоствореного Державного бюро розслідувань. В нас вже деякий час відбуваються схожі події, але цього разу зачепили неприємно, бо це вже стосується особистого життя, моєї сім’ї. Мене намагалися скомпрометувати і так зробити негативний вплив на імідж моєї дружини», - запевнив Варченко.

Чоловік зазначив, що про існування дівчини до вчорашнього дня не знав і запевнив, що провокатори понесуть покарання.

Варченко заявляє, що провокації щодо нього виникають не вперше

Варченко заявляє, що провокації щодо нього виникають не вперше

«Хотілося, щоб люди, які це зробили, зрозуміли, що все буде з’ясовано під час офіційних заходів, то їм буде дуже неприємно за це відповідати. Хотів додати, що цю дівчину не знаю, про неї дізнався лише вчора. Сумно також, що люди, які писали ці статті, щоб надати резонанс, то притягнули ще й трагічні події (смерть активістки Катерини Гандзюк- ред), за це взагалі сумно», - каже поліцейський.

Нагадаємо, напередодні на сторінці Наталії зявився допис, у якому вона звинувачує заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції України Олександра Варченка у домаганні та погрозах. Зокрема, виклала фото переписки, погроз, а також подарунок з відрубаних курячих ніг, які нібито прислав їй залицяльник. Відтоді дівчинка на зв’язок не виходить. Її пошуком займаються рідні і поліція. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація