Вберіг своїх підлеглих та мріяв про іменини доньки: у Черкасах прощалися з "Балу"

Йому було 46  - він був майданівцем та добровольцем.

Війна без перерви. 7 квітня у Черкасах прощалися з добровольцем батальйону "Айдару" Тимуром Манджосовим – він воював від самого початку російської агресії. На передовій був останні 11 місяців і зміг вберегти своїх підлеглих від бойових втрат. Самого ж командира на псевдо "Балу" врятувати так і не вдалося.

Про історію бійця, який найбільше в світі хотів привітати доньку з днем народження особисто - йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На площі слави у Черкасах розгорнули прапори та несли квіти. Тут сьогодні прощалися з "Балу". Йому було 46  - він був майданівцем та добровольцем.

З рядового бійця він доріс до командира – найбільше піклувався, аби підлеглі були у безпеці.

Майже рік тому його батальйон зайшов на ці позиції –  Старогнатівка на Донеччині.  Тоді здавалося  - а раптом війна відступила?

Два тижні тому в цих окопах  Тимур Менджосов відчув -  наче застудився, проте відразу лягти в госпіталь не зміг – підрозділ якраз виходив на ротацію, ну як покинеш своїх?

З полігону Балу забрали в лікарню, майже одразу довелося класти в інтенсивну терапію. Ослаблене війною здоров'я добив COVID-19.

Тимур Манджосов – батько для двох рідних дітей – в нього вже дорослий син Тимур та маленька донька - Женя. Давно не бачились.

Новини України: у Черкасах попрощалися з добровольцем батальйону "Айдар"

Новини України: у Черкасах попрощалися з добровольцем батальйону "Айдар"

Про свою малу він говорив весь  час – як вона відмовлялася йому дзвонити, коли пішов на війну, але передумала, побачивши батька по телевізору.

Тимур мріяв – а раптом цього року вийде приїхати до Жені на іменини. Але зараз  Женя встигла отримати від батька лише посилку з його речами.

Рідні Черкаси попрощалися з Тимуром Манджосовим на колінах.