Вбитий на Київщині майор пив декілька днів та оголосив себе "хазяїном села"

Дата публікації
Перегляди
5414
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вбитий на Київщині майор пив декілька днів та оголосив себе "хазяїном села"

Адвокати підсудного вимагатимуть ексгумації тіла

За словами селянина-вбивці, міліціонер почав до нього чіплятися з погрозами доставити до відділку і "кінчити".

На Київщині для селянина Віталія Запорожця, який впритул із мисливської зброї розстріляв правоохоронця, прокурори просять довічного ув'язнення, йдеться в сюжеті ТСН.

Водночас односельці Віталія вимагають від суду його виправдання.

Так, відразу після трагедії у вересні мешканці села Семиполки виходили на імпровізовані пікети, збирали гроші на адвокатів, а зараз мітинги перекочували під приміщення суду.

Наразі підсудний визнав свою вину, однак стверджує, що вбивство - це наслідок нескінченних погроз з боку міліціонера Миколи Симоненка та, навіть, використання ним фізичної сили - мовляв, ввечері правоохоронець зламав йому ключицю.

"Переслідував майже 2 роки у безпідставному звинуваченні нібито у викраденні телефона. Де не бачив мене, намагався задіти, погрожувати. В той день звинувачував, ображав, сказав, що доставить у відділок міліції і мене кінчить, бо він хазяїн у селі", - розповів Запорожець.

Селяни підтверджують, що міліціонер тримав їх у постійному страху, безпідставно застосовував силу, принижував, як міг, та навіть чіплявся до неповнолітніх дівчат.

Адвокати підсудного розповіли, що слідство не допитало ключових свідків - присутніх у кафе тієї фатальної ночі. З матеріалів справи виходить, що майор був тверезим, а підсудний зі свого боку стверджує, що небіжчик пив кілька днів поспіль, і тепер в суді вимагатимуть ексгумації тіла.

"У справі немає зразка крові, яку відправляли на експертизу. Ми це хочемо встановити. У нас є свідок, що він вживав", - повідомив адвокат Запорожця Сидір Кизін.

Водночас у міліції закиди селян пояснюють простою помстою. Покійний майор за півроку розкрив два вбивства в Семиполках, вчинені жителями села. А от підтверджень насильства з боку покійного у міліції не знайшли.

Адвокати хочуть в суді змінити статтю з умисного вбивства на вбивство у стані афекту. Однак сам розгляд затягується. Один із судів, який напередодні обмежив адвокатам час для ознайомлення справи, взяв самовідвід.

Читайте також:

Лісника розстріляли з рушниці через ялинки

Вбивця міліціонера на Київщині став "народним героєм"

На Дніпропетровщині затримано інкасатора, який зарізав охоронця

На Харківщині нелюд жорстоко вбив бабусю за банку варення

Майора міліції на Київщині міг вбити тричі судимий "юрист"

Італієць розстріляв трьох сусідів через пральню

Вирок вбивці майора міліції Миколи Симоненка

Вирок вбивці майора міліції Миколи Симоненка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5414
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація