Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбитий на Одещині "екс-мер" Тирасполя перебував у розшуку на батьківщині

Безбабченко жив в Україні останні роки.

Бізнесмена і  політика з невизнаного Придністров'я Андрія Безбабченка знайшли вбитим на Одещині, йдеться у ТСН.16:45.

Про зникнення чоловіка у поліцію заявила дружина. А вже за добу  тіло виявили  у покинутому гаражі, поруч з його ж дорогою іномаркою. На обличчі загиблого були сліди численних гематом, а руки зв'язані скотчем.

55-річний Безбабченко очолював будівельну компанію, а доти був головою адміністрації Тирасполя та працював у команді "екс-президента" Придністров'я. Останні три роки начебто жив в Україні, бо на батьківщині перебував у розшуку.

"Людину вбили вдома, а сюди його привезли і на цій території залишили. І на ньому був дорогий годинник, і він на ньому так і залишилися. Ну і тут же машина залишилася. На його машині привезли, руки були склеєні скотчем", - розповів місцевий житель Василь Седорян.

Відео Бізнесмена і політика з невизнаного Придністров'я знайшли вбитим на Одещині

Про зникнення чоловіка у поліцію заявила дружина, а вже за добу тіло виявили  у покинутому гаражі, поруч з його ж дорогою іномаркою. На обличчі загиблого були сліди численних гематом, а руки зв'язані скотчем. 55-річний Андрій Безбабченко очолював будівельну компанію, а доти був головою адміністрації Тирасполя.  

Бізнесмена і політика з невизнаного Придністров'я знайшли вбитим на Одещині

Залиште свій коментар

Вибір редакції