Велика російська взуттєва мережа йде з ринків України - ЗМІ

Слідом за нєю закриває свої магазини і мережа Plato.

Російська мережа з продажу бюджетного взуття Centro і Plato закриває свої магазини в Україні.

Про це ЛІГА.net повідомили чотири джерела: колишній співробітник компанії, директор київського торгового центру і два керівника мереж-конкурентів.

"Всі свої магазини вони повинні були закрити до 1 серпня, але цей період затягнувся", - повідомив колишній співробітник мережі, що побажав не повідомляти своє ім'я.

За його словами, мережа ще не розплатилася з усіма своїми партнерами. Подібне підтвердження також можна знайти в Держреєстрі судових справ.

Таким чином, наприкінці травня Господарський суд Києва зобов'язав компанію Трейдшуз (управляє Centro, ЦентроОбувь) повернути близько 1,5 млн грн заборгованості компанії Аве-Плаза.

Варто відзначити, що Centro - це найбільша українська взуттєва мережа, в магазинах якої продавалася недорога взуття. У 2013 році мережа керувала близько 120 торговими точками, а на початок 2016 року - близько 100. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції, бенефіціарами компанії Трейдшуз виступають росіянин Анатолій Гуревич і литовець Гедрюс Пукас.

Відхід з ринку російської мережі це вже другий гучний випадок.

Компанія MTI закриває мережу Plato, про це ЛІГА.net повідомили у прес-службі дивізіону взуття та одягу MTI.

"У серпні цього року будуть закриті всі магазини мережі, крім київського Plato у ТЦ Городок, який буде продовжувати роботу в форматі outlet. Крім того, продовжує свою роботу інтернет-магазин plato.ua", - повідомила Наталія Андрющенко, керівник відділу розвитку та експлуатації дивізіону взуття та одягу MTI.

Основна причина закриття мережі незадовільні фінансові результати, повідомили в прес-службі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: