Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Весна іде. Синоптики прогнозують до 16 градусів тепла, але не всім

Періодично йтимуть мокрий сніг із дощем.

До України прийшла відлига. Разом із теплом розтане сніг, утвориться "каша". Періодично ляпатиме мокрим снігом та дощем. У південних регіонах та на Закарпатті вдень прогріватиметься до 16 градусів тепла.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

СЕРЕДА, 7 БЕРЕЗНЯ

Хмарно з проясненнями. Мокрий сніг та дощ, уночі та вранці місцями ожеледь. На дорогах країни ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман.

У горах Івано-Франківської та Львівської областей оголошується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Температура вночі 0-5 градусів морозу, у східних, Сумській та Полтавській областях 6-11 градусів морозу. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

У західних та південних областях опади переважно у вигляді дощу, вдень на Закарпатті сильні опади. Температура вночі близько 0 градусів, удень 3-8 градусів тепла, в Криму та на півдні Одещини вночі 1-6 градусів тепла, вдень 11-16 градусів.

Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с, у східних та південних областях окремі пориви 15-20 м/с.

Київ. Хмарно з проясненнями. Мокрий сніг та дощ. На дорогах ожеледиця. Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень близько 0 градусів.

погода 07.03.2018
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 7 березня 2018 року

ЧЕТВЕР, 8 БЕРЕЗНЯ

Хмарно з проясненнями. Невеликий мокрий сніг, удень з дощем. Лише у південних, а вдень і в більшості західних областей без істотних опадів.

У горах Івано-Франківської та Львівської областей - значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Вночі на дорогах ожеледиця.

Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі та вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. Вночі у Чернігівській та Сумській областях 1-6 градусів морозу, вдень у південних та західних областях 4-9 градусів тепла. На півдні Одещини та Закарпатті 10-12 градусів тепла.

Київ. Хмарно з проясненнями. Невеликі опади. Вночі на дорогах ожеледиця. Вітер західний та північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0 градусів, удень 1-3 градуси тепла.

погода 08.03.2018
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 8 березня 2018 року

П'ЯТНИЦЯ, 9 БЕРЕЗНЯ

Хмарно з проясненнями. Без опадів, лише на півночі Лівобережжя слабкий мокрий сніг. Удень у західних областях місцями невеликий дощ.

Вночі на дорогах ожеледиця.

Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі та вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. Вночі у Чернігівській та Сумській областях 1-6 градусів морозу. Вдень у південних та західних областях 4-9 градусів тепла, на півдні Одещини та Закарпатті 10-12 градусів тепла.

Київ. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Уночі на дорогах ожеледиця. Вітер західний та північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0 градусів, удень 1-3 градуси тепла.

погода 09.03.2018
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 9 березня 2018 року

СУБОТА, 10 БЕРЕЗНЯ

Невеликий мокрий сніг та дощ. У південній частині без істотних опадів.

Температура у південній та західній частинах країни вночі близько 0 градусів, удень 7-13 градусів тепла. На решті території вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, на сході країни та півночі Лівобережжя 0-5 градусів морозу. Вдень 0-5 градусів тепла.

Київ. Невеликий мокрий сніг та дощ. Температура вночі близько 0 градусів, удень 1-3 градуси тепла.

погода 10.03.2018
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 10 березня 2018 року

НЕДІЛЯ, 11 БЕРЕЗНЯ

Невеликий мокрий сніг та дощ. На заході країни переважно дощ. У південній частині без істотних опадів.

Температура у південній та західній частинах країни вночі 1-6 градусів тепла, вдень 10-16 градусів тепла. На решті території вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 2-8 градусів тепла, в центральних областях до 12 градусів тепла.

Київ. Невеликий мокрий сніг та дощ. Температура вночі близько 0 градусів, удень 4-6 градусів тепла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції