Весни в Україні майже не буде, а літня спека прийде з 1 травня

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Весни в Україні майже не буде, а літня спека прийде з 1 травня

Холоди в Україні триватимуть аж до Великодня

Синоптики обіцяють морози до мінус 20 градусів, а весна прийде лише на Великодень і всього на півмісяця.

Метеорологи та народні синоптики склали довгостроковий прогноз погоди в Україні: морози триватимуть до середини лютого, потім потеплішає, але в березні холоди знову повернуться – і весна розпочнеться не раніше Великодня (15 квітня). Але вже з 1 травня очікується справжня спека.

Як розповіла газеті "Сегодня" заввідділом кліматичних досліджень та довгострокового прогнозу погоди Українського гідрометеорологічного НДІ професор Вазіра Мартазінова, Україну засипатиме снігом до Водохреща, а з 24-25 січня вдарять сильні морози - до мінус 10 і нижче, на півночі і на сході - до мінус 20 і нижче.

Холоди, за прогнозом, триватимуть приблизно до 10 лютого, але опадів не буде. А ось друга половина лютого (з Дня закоханих, 14 лютого) і перша половина березня будуть по-весняному теплими, сніг розтане. Потім, на жаль, зима повернеться, і різко похолоднішає.

Народний синоптик Віктор Некрасов також пророкує снігопади в січні, але помірні, з морозами до 10-15 градусів вночі і 3-5 - вдень.

У лютому-березні очікуються як морози до 20 градусів, так і потепління до плюса, снігопади на 8 березня і знову морози, але вже більш м'які.

"Нинішня весна зі скрипом прийде лише в середині квітня, розпустяться дерева, проте заморозки можливі навіть 24-27 квітня", - стверджує Некрасов.

Літня ж спека, за його словами, прийде вже з 1 травня, тож сказати, що літо триватиме не три, а цілих чотири місяці.

Читайте також:

В Україні очікують здорожчання овочей та падіння цін на сири

Аномальні морози до -60 градусів вдарили в Росії

Землю спустошать екстремальні зими і незвичайні погодні аномалії

Перший сніг в Києві: водії гальмували об бордюр, щоб не збити пішоходів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація