Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після тривалої хвороби померла харківська журналістка

Онкологія зламала телеведучу.

У вівторок, 12 червня, у місті Харків померла телеведуча та журналістка Оксана Пількіна.

Про онкологічне захворювання вона дізналась напередодні 2018 року. На підтримку журналістки в філармонії проводили благодійні концерти. Оксана Пількіна перенесла кілька курсів хіміотерапії і боролася з хворобою до останнього.

"Оксана вранці померла. З дозволу родини повідомляю. Будь ласка, не смикайте поки рідних, про прощання напишемо", - повідомила в Facebook її колега Марина Ніколаєва.

Оксана Пількіна займалася журналістикою більше 15 років. Багато років працювала на телебаченні. Була ведучою та випусковим редактором "Харківських новин", програми "Віддзеркалення" на "АТН", прес-секретарем Харківської філармонії.

Про час та місце поховання повідомлять пізніше.

Раніше стало відомо, що померла відома українська режисерка Кіра Муратова. Вона пішла на 84-му році життя та полишила за собою понад 20 стрічок, які кіномитці називають шедеврами.

ВідеоНа 84 році життя померла легендарна українська режисерка Кіра Муратова

Все своє життя режисер присвятила стрічкам не для широкого прокату, але здобула з ними світове визнання. Вона презентувала світу близько двох десятків унікальних стрічок. На прапорі рідної кіностудії сьогодні вивісили траурну стрічку.

На 84 році життя померла легендарна українська режисерка Кіра Муратова

Залиште свій коментар

Вибір редакції