Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виконавча служба почала "полювання" на неплатників аліментів на Херсонщині

Чиновники кажуть, що попри масове ухиляння гасити борги почали активніше.

У Херсонській області працівники виконавчої служби провели низку рейдів по адресах злісних неплатників аліментів. До списків державних працівників потрапили люди, котрі понад три місяці не сплачують грошей своїм дітям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед боржників є власники красивих будинків, котрі винні власним дітям по 129 тисяч гривень і не відкривають дверей представникам служби. Офіційне попередження про суму боргу та примусове стягнення в таких випадках залишають і дверях або в поштовій скрині. "Налякані. Особливо, коли ти говориш, що з виконавчої служби. Навіть сусіди для того, щоби встановити, чи проживає взагалі боржник за місцем, яке вказане, бояться відчиняти двері", - зізнається старший державний виконавець Ірина Чусовітіна.

ВідеоНа Херсонщині виконавча служба влаштувала полювання на злісних неплатників аліментів

В тих, хто не ховається за зачиненими дверима, державні виконавці описують майно – телевізор, мікрохвильову пічку, дрель та іншу побутову техніку. Погашення боргу означатиме, що ці речі повернуть назад, а в разі відсутності проплати – вилучене майно продадуть з аукціону та погасять частину боргу, а решту все одно доведеться сплачувати недобросовісному батькові.

Чиновники кажуть, що інформація про рейди поширюється серед людей, і завдяки цьому борги почали сплачувати активніше. "Як показує практика, ті люди, котрим обмежений виїзд за кордон, хто повернувся з кордону – на сьогодні 100% погасили свою заборгованість", - каже начальник обласного управління юстиції Костянтин Хутковський. Тож у службі чекають на впровадження змін до закону про захист прав дітей, котрий Верховна Рада схвалила в першому читанні. Тоді злісним боржникам можуть заборонити навіть керувати автомобілем.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції