Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Дата публікації
Перегляди
3474
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про санітарну революцію, неспокійний Крим, оподаткування проституції, захист суспільної моралі та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

Санітарну революцію - пообіцяв цього тижня уряд
На  санстанцію замахнувся прем'єр. 50 тисяч службовців, каже, це багато. А користі від них - мало. Що останнє твердження - щира правда - погодиться кожен, хто хоч раз шукав у цієї служби захисту: від загазованого повітря, чи - шкідливого випромінювання, або - неякісних продуктів. Але чи буде нам спокійніше без сан-служби взагалі? - і як далеко готовий піти у своїх реформах уряд?
Детальніше на відеоКадровим переворотом почався цей тиждень в Україні
В один день - досі головного міліціонера Анатолія Могильова - президент відправив керувати урядом Криму. На його місце - призначив Віталія Захарченка - який менше року очолював державну Податкову адміністрацію. Ну а головним податківцем - цього ж понеділка став до того перший заступник Захарченка: теж виходець з Донеччини Олександр Клименко. Його - преса називає чи не наймолодшим очільником головного фіскального органа.
Детальніше на відеоЯк відгукнеться на нове призначення неспокійний Крим
Адже Анатолія Могильова там пам'ятають добре. Ще з 2007 - коли Беркут за його командою зносив торгові намети кримських татар на плато Ай-Петрі. Вибачатися перед татарами за ті події не буде, вже заявив Могильов. Міліція - діяла за рішенням суду.
Детальніше на відео
Реєстр судових рішень закриють
Дізнатися це - неважко. Варто лише зазирнути у відкритий загалу реєстр судових рішень. 18 мільйонів рішень. Назви фірм - і схеми, за якими розкрадають Україну. Уважне око - може прочитати там такі секрети, що - моторошно стає. І, схоже, саме це - стало проблемою. Хто і чому - хоче прикрити від нас  рішення українських суддів? - і де межа між діло-водством - і цензурою? - досліджував Станіслав Ясинський.
Детальніше на відео

 

Дійшли руки в уряду і до інтиму
Вп'ятеро збільшити  внесок повій до державного бюджету - пропонує Кабмін. Якщо раніше - затримані за адмін-порушення - так це називається - українські повії мусили офіційно заплатити... 170 гривень, то тепер - йдеться про 850. Чиновники говорять про захист суспільної моралі. Експерти стверджують - про банальне бажання заробити на штрафах та хабарах. Сергій Швець - пішов далі. Він вважає, що давно уже пора секс-робітницям - дати... офіційне місце праці.
Детальніше на відео

 

 

Проект змін до Закону про захист суспільної моралі вже на розгляді у Верховній Раді
За ним - місця насильству чи еротиці у засобах масової інформації майже не залишиться. Однак противники законопроекту б'ють на сполох - його статті можна тлумачити як завгодно, і під заборону може потрапити будь-яка  газета, інтернет-сайт чи телеканал. Мораль по-чиновницьки вивчав  Костянтин Коробов.
Детальніше на відео


 

Ну а тепер - про борців за свободу від комуналки
50 мільйонів гривень перерахувала столична влада киянам за неякісні або ненадані комун-послуги, повідомили з Київради. Ну а ті, хто втратив надію на якість державних послуг - масово вирушають в автономне плавання. Вже два десятки містечок в Україні - відмовились від централізованого опалення. Незабаром - до них приєднається все Закарпаття. Має шанс стати в сенсі тепла автономним - і Житомир.
Детальніше на відеоКадри, без яких інформаційний тиждень був би неповним
Сутичками між комуністами та націоналістами в Україні відзначали чергову річницю Жовтневої революції. В Італії - всенародна радість. Пішов у відставку 3-кратний прем'єр-міністр Сільвіо Берлусконі.На Гаваях серфер підкорив найбільшу у світі хвилю. Острів ще формується і росте буквально на очах. Це результат виверження підводного вулкана. Вода довколо кипить та тхне сіркою. Влада навіть евакуювала місцевих жителів.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3474
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація