Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про санітарну революцію, неспокійний Крим, оподаткування проституції, захист суспільної моралі та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

01_xol
Санітарну революцію - пообіцяв цього тижня уряд
На  санстанцію замахнувся прем'єр. 50 тисяч службовців, каже, це багато. А користі від них - мало. Що останнє твердження - щира правда - погодиться кожен, хто хоч раз шукав у цієї служби захисту: від загазованого повітря, чи - шкідливого випромінювання, або - неякісних продуктів. Але чи буде нам спокійніше без сан-служби взагалі? - і як далеко готовий піти у своїх реформах уряд?
Детальніше на відео02_crimea
Кадровим переворотом почався цей тиждень в Україні
В один день - досі головного міліціонера Анатолія Могильова - президент відправив керувати урядом Криму. На його місце - призначив Віталія Захарченка - який менше року очолював державну Податкову адміністрацію. Ну а головним податківцем - цього ж понеділка став до того перший заступник Захарченка: теж виходець з Донеччини Олександр Клименко. Його - преса називає чи не наймолодшим очільником головного фіскального органа.
Детальніше на відео03_prof
Як відгукнеться на нове призначення неспокійний Крим
Адже Анатолія Могильова там пам'ятають добре. Ще з 2007 - коли Беркут за його командою зносив торгові намети кримських татар на плато Ай-Петрі. Вибачатися перед татарами за ті події не буде, вже заявив Могильов. Міліція - діяла за рішенням суду.
Детальніше на відео
05_sud
Реєстр судових рішень закриють
Дізнатися це - неважко. Варто лише зазирнути у відкритий загалу реєстр судових рішень. 18 мільйонів рішень. Назви фірм - і схеми, за якими розкрадають Україну. Уважне око - може прочитати там такі секрети, що - моторошно стає. І, схоже, саме це - стало проблемою. Хто і чому - хоче прикрити від нас  рішення українських суддів? - і де межа між діло-водством - і цензурою? - досліджував Станіслав Ясинський.
Детальніше на відео

 

06_sex
Дійшли руки в уряду і до інтиму
Вп'ятеро збільшити  внесок повій до державного бюджету - пропонує Кабмін. Якщо раніше - затримані за адмін-порушення - так це називається - українські повії мусили офіційно заплатити... 170 гривень, то тепер - йдеться про 850. Чиновники говорять про захист суспільної моралі. Експерти стверджують - про банальне бажання заробити на штрафах та хабарах. Сергій Швець - пішов далі. Він вважає, що давно уже пора секс-робітницям - дати... офіційне місце праці.
Детальніше на відео

 

 

07_moral
Проект змін до Закону про захист суспільної моралі вже на розгляді у Верховній Раді
За ним - місця насильству чи еротиці у засобах масової інформації майже не залишиться. Однак противники законопроекту б'ють на сполох - його статті можна тлумачити як завгодно, і під заборону може потрапити будь-яка  газета, інтернет-сайт чи телеканал. Мораль по-чиновницьки вивчав  Костянтин Коробов.
Детальніше на відео


 

08_teplo
Ну а тепер - про борців за свободу від комуналки
50 мільйонів гривень перерахувала столична влада киянам за неякісні або ненадані комун-послуги, повідомили з Київради. Ну а ті, хто втратив надію на якість державних послуг - масово вирушають в автономне плавання. Вже два десятки містечок в Україні - відмовились від централізованого опалення. Незабаром - до них приєднається все Закарпаття. Має шанс стати в сенсі тепла автономним - і Житомир.
Детальніше на відео09_kadri
Кадри, без яких інформаційний тиждень був би неповним
Сутичками між комуністами та націоналістами в Україні відзначали чергову річницю Жовтневої революції. В Італії - всенародна радість. Пішов у відставку 3-кратний прем'єр-міністр Сільвіо Берлусконі.На Гаваях серфер підкорив найбільшу у світі хвилю. Острів ще формується і росте буквально на очах. Це результат виверження підводного вулкана. Вода довколо кипить та тхне сіркою. Влада навіть евакуювала місцевих жителів.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: