Вітвіцька разом із героями АТО представить проект "Переможці" у Черкасах

Дата публікації
Вітвіцька разом із героями АТО представить проект "Переможці" у Черкасах

Урочисте відкриття виставки відбудеться цієї суботи, 6 серпня.

Соціальний мультимедійний проект "Переможці" прямує у Черкаси.

Уже цієї суботи, 6 серпня, о 15:00 у фойє Черкаської обласної філармонії відбудеться урочисте відкриття виставки. Проект традиційно представляє ведуча ТСН на каналі "1+1", куратор проекту, волонтер Соломія Вітвіцька разом із героями АТО – "переможцями" Олексієм Аванесяном, В'ячеславом Буйновським, Анатолієм Фатєєвим та Олександром Швецовим. Для гостей заходу заспіває Антоніна Матвієнко.

Для всіх охочих експозиція буде відкрита до 23 серпня. Організаторами виставки у Черкасах виступила благодійна організація "Благодійний фонд "Народжені в сорочці". Благодійники є давніми партнерами проекту, саме завдяки цьому фонду "Переможців" побачили жителі Запоріжжя.

"Переможці" – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеоарт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької, а також спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці. Проект розповідає 18 дивовижних історій бійців АТО та волонтерки, що втратили частини тіла в ході бойових дій на сході України, але не втратили мужності та сили духу.

Головною благодійною метою проекту є розвиток сучасного протезування в Україні. Саме на ці потреби йдуть кошти, отримані від продажу спеціального випуску журналу. І в цьому напрямі вже є результати.

За підтримки партнерів проекту фонду Save Lives Together в липні цього року на навчання до Канади вдалося відправити пять українських спеціалістів. На базі реабілітаційно-протезного центру у місті Гамільтон протезисти зі Львова, Києва, Харкова, Дніпра та Миколаєва пройшли тижневий курс навчання, організатором якого виступив Канадсько-Український фонд міжнародної підтримки. Усі фахівці, що взяли участь у навчанні, високо оцінили його результати. Наразі розпочато роботу над формуванням нової групи протезистів та удосконаленням програми навчання.

Проект "Переможці" також розпочав роботу над ще одним напрямом у розвитку протезування в Україні, а саме – спортивним протезуванням, адже світова практика свідчить, цей вид протезування значно розширює можливості реабілітації після важких травм та ампутацій.

Фонд SaveLivesTogether запрошує всіх охочих приєднуватися та допомагати в розвитку сучасного протезування в Україні.Зробити свій доброчинний внесок можна з будь-якої точки світу.

Наступна публікація