Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові-контрактники орендуватимуть житло за державні кошти

Також їм дозволять безкоштовно проживати у казармах або гуртожитках при військових частинах.

Військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які несуть службу за контрактом, отримуватимуть компенсацію за оренду житла, пише "УНІАН" з посиланням на відповідні поправки Кабміну до закону про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей №5027, що у четвер, 8 лютого, ухвалила Верховна Рада.

Згідно з ним, у разі відсутності службового житла, військова частина зобов'язана орендувати його для військовослужбовців, а також членів їхніх сімей або ж виплачувати їм грошову компенсацію.

Також зазначається, що військовослужбовців за контрактом, які не перебувають у шлюбі, можуть безкоштовно розміщувати в казармах при військових частинах, а сімейних - у гуртожитках.

Попередньо витрати на реалізацію цих вимог складатимуть близько 786 млн 690 тис. грн щорічно.

Як повідомлялося раніше, в українських військових може змінитися традиційне армійське вітання. "Здрастуйте, товариші" з відповіддю "Бажаємо здоров’я" планують замінити на "Слава Україні" – "Героям слава". Відповідний урядовий законопроект зареєстровали у Верховній Раді. Поки ж згідно статуту, українські військові вітаються за радянським зразком. 

ВідеоКонтрактники отримали право звільнятися із військової служби після двох років від підписання угоди

Залиште свій коментар

Вибір редакції