Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові назвали імена загиблих під час вибуху міномета на Рівненщині

Під час виконання учбово-бойових завдань з життя пішло троє людей.

Закарпатський обласний військовий комісаріат оприлюднив імена трьох загиблих внаслідок розриву міномета на полігоні в Рівненській області.

Про це установа написала у Facebook.

Повідомляється, що під час виконання учбово-бойових завдань з життя пішло троє патріотів та захисників рідної землі: капітан Тихоновський Валерій Тимофійович та солдати Власов Дмитро Олегович і Пишкар Юрій Юрійович.

Сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Ми віримо, що ці жертви...

Опубліковано Закарпатський обласний військовий комісаріат П'ятниця, 6 липня 2018 р.

Нагадаємо, сьогодні, 6 липня, на Рівненському загальновійськовому полігоні поблизу села Любомирка Костопільського району на бригадних тактичних навчаннях розірвало міномет. Військова прокуратура повідомляє, що це трапилося під час виконання бійцями однієї з військових частин вогневого завдання щодо знищення умовного противника з веденням вогню мінометної батареї із закритої вогневої позиції: відбувся вибух міни у каналі ствола міномета.

У Міноборони повідомили, що загинуло троє людей, поранено - дев'ятьох.

ВідеоЖурналісти нарахували щонайменше 5 випадків розриву мінометів в українській армії

Це вже не перший випадок розриву мінометів в українській армії. Влітку 2016 року аналогічний "Молот" розірвався на полігоні Широкий лан. Один військовий загинув і ще 10 були поранені. У 2016 році щонайменше було два таких випадки, від розриву загнуло п'ятеро військових. Ще два випадки у 2017  - тоді загинули загалом шестеро людей, і ще троє вже цього року.

Журналісти нарахували щонайменше 5 випадків розриву мінометів в українській армії

Залиште свій коментар

Вибір редакції