Перейти до змісту
Військові пенсіонери підготували перекриття головних трас України

Військові пенсіонери підготували перекриття головних трас України

Пенсіонери заявили про намір припинити рух транспорту на одну годину.

Пенсіонери-силовики глибоко обурені ігноруванням владою їхніх проблем та приготували Всеукраїнську акцію протесту. Зокрема, рівно о 12.00 вони планували припинити рух транспорту на дорогах на одну годину.

Так, в Одещині пенсіонери-силовики бойкотуватимуть на 315 км автотраси "Київ-Одеса", на Миколаївщині – на 315 км автотраси "Київ-Одеса", на Полтавщині – на 303 км автотраси "Київ-Харків", на Рівненщині –  на 320 км автотраси "Київ-Чоп", на Вінниччині пенсіонери перекриють автотрасу "Київ-Львів"  біля міста Літін.

Окрім цього, на Черкащині перекриють автотрасу "Золотоноша-Умань" у селі Гусакове, на Волині - автотрасу "Київ-Ягодин" у Ковелі, на Тернопільщині – автотрасу "Чернівці-Івано-Франківськ" у Тернополі.

На Львівщині пенсіонери припинять рух транспорту на 320 км автотраси "Київ-Чоп", на Хмельниччині – у Славуті на автотрасі "Хмельницьк-Рівне", у Дяківцях на автотрасі "Київ -Кіровоград-Знаменка" та у Ярмоленцях на дорозы "Житомир-Чернівці".

Решта пенсіонерів у Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Вінницькій областях пікетуватимуть обласні, районні державні адміністрації та обмежать рух транспорту на вулицях міст.

На Київщині та у столиці пенсіонери вийдуть із протестом на вулиці Києва.

Мітингувальники вимагають звільнити з посади міністра МВС Арсена Авакова, терміново вжити заходів з унормування на своєму рівні правонаступництва поліцією органів міліції із збереженням за колишніми працівниками органів внутрішніх справ (міліції) соціальних та правових гарантій.

Також пенсіонери хочуть невідкладного перерахунку і виплати пенсій, а також скасування рішення, щодо позбавлення пільг пенсіонерів ОВС України на 50% знижку по сплаті житлової площі, комунальних послуг та електроенергії і відновити їх з моменту скасування. 

Пенсіонери-силовики також мають вимоги до Ради стосовно низки законопроектів, а до МВС та поліції з приводу зняття з квартирного обліку пенсіонерів МВС.

У разі невиконання вимог мітингувальники погрожують оголошенням безстрокової Всеукраїнської акції протесту пенсіонерів силових відомств. 

Нагадаємо, на почтаку грудня у центрі Києва через мітинги перекривали низку вулиць1 грудня, у центрі Києва на кількох вулицях обмежили рух транспорту через мітинги, анонсовані кількома громадськими організаціями. Також у центрі Києва також посилили заходи безпеки.

30 листопада, під Національним банком України знову зібралися мітингувальники. На демонстрацію прийшли 500 людей із жовто-блакитними прапорами з ініціалами організації "За життя" з вимогою відставки голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин