Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Турчинова, снаряди точно влучили у визначені цілі.

Сьогодні, 21 березня українські військові здійснили успішне випробування ракет, що були вироблені у кооперації підприємств ДК "Укроборонпром" та Державного космічного агентства України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє його прес-служба.

За його словами, під час випробувань було здійснено перевірку системи керування ракетами та точності ураження цілей на максимальній дальності.

"Всі запуски відбулися успішно. Ракети точно вразили визначені цілі", - сказав секретар РНБО.

Турчинов також наголосив, що завдяки реалізації ракетної програми "вже з четвертого кварталу 2016 року Збройні Сили України почали одержувати потужну ракетну зброю, здатну надійно виконувати складні бойові завдання".

Нагадаємо, напередодні на військовому полігоні в Житомирській області влаштували випробування бойових модулів "Шквал" та "Стілет", призначених для озброєння глибоко модернізованої БМП. Після вибору Міноборони певного модулю та формування замовлення, "Укроборонпром" готовий розгорнути виробництво військового озброєння для оснащення української армії у визначеному обсязі.

Відео Випробувальні запуски українських ракет на максимальні дальності відбулися успішно

Залиште свій коментар

Вибір редакції