Військовим 53-ї бригади привезли гарячу їжу та пообіцяли лазню

Вимоги бійців частково задовільнили.

Вимоги бійців 53-ї бригади, які пішки пішли до військових прокурорів, частково задовільнили. Про ситуацію на полігоні розповів ТСН один з бійців телефоном.

Ще з вечора до частини почали привозити необхідне речі для життя, яких військові були позбавлені тривалий час. Зокрема, хлопцям пообіцяли, що ввечері вони помиються.

"Прибули наші палатки, ми почали їх розкладати. Зранку прибула гаряча їжа, вечором передали генератор. Сьогодні обіцяли лазню. На сьогодні певні зрушення є, але як буде далі – незрозуміло", - розповів боєць.

Як відомо, бійці 53-ї окремої механізованої бригади у відчаї рушили пішки з Широколанівського полігону до військової прокуратури у Миколаєві, а це відстань у понад 300 кілометрів. Вони по 8-10 місяців були на передовій в зоні АТО. На Широкий лан прибули 5 лютого і потрапли в нелюдські умови.

Голодні та немиті бійці 53 окремої механізованої бригади рушили пішки до військової прокуратури

У відчаї рушили пішки з Широколанівського полігону до військової прокуратури у Миколаєві - а це відстань у понад 300 кілометрів. Вони по 8-10 місяців були на передовій в зоні АТО. На Широкий Лан  прибули 5 лютого і потрапили в нелюдські умови. Там, кажуть бійці, вимушені жити всі разом в одному наметі. На 30 ліжках – 150 бійців, тому сплять на землі. Вони самовільно залишили полігон і пішли до прокурорів. Бійці пояснюють – це крок відчаю. Бо командири їх не чують.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: