Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порошенко високо оцінив відкриття заводу з виробництва комплектуючих для авто.

На Львівщині відкрили завод з виробництва комплектуючих для Audi та BMW ТОВ "Бадер Україна".

Про це інформує сайт глави держави.

"Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху", – сказав Петро Порошенко. Він наголосив, що в Україні вже проводиться левова частка складових для автомобілів відомих світових брендів.

Підприємство є українською філією німецької компанії "БАДЕР Гмбх" – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ "Бадер Україна" було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ.

Компанії належить ще один побудований раніше завод з виробництва автомобільних крісел в Городку на Львівщині, на якому працює понад 1000 осіб.

Нагадаємо, що державний концерн "Укроборонпром" повністю обходиться без комплектуючих, які раніше постачалися з Росії.

Про це заявив президент України Петро Порошенко.

"Ми розробили систему імпортозаміщення і наші вчені-конструктори виконали це завдання", - сказав він. За словами президента, за останній період обсяги виробництва на підприємствах "Укроборонпрому" зросли втричі, тому десятки тисяч людей забезпечені роботою, збережено існуючі та створено нові робочі місця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції