Володимир Зеленський привітав українок з Днем матері

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
1544
Володимир Зеленський привітав українок з Днем матері

Facebook/Володимир Зеленський

Згідно з Указом Президента від 10 травня 1999 року, в Україні День матері святкують у другу неділю травня. Цього року він припадає на 9 травня.

Президент України Володимир Зеленський долучився до привітань найближчих та найважливіших жінок у житті.

Відповідний допис глава держави розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"Щороку в другу неділю травня ми відзначаємо в Україні День матері! Мама – це найближча людина, яка завжди поруч – від народження й фактично під час усіх наших кроків. Перших. Коли тільки вчимося ходити. Цінних. Коли ступаємо на шкільний поріг і коли залишаємо школу, крокуючи в доросле життя. Важливих. Коли долаємо свій шлях до здобуття професії. Щасливих. Коли вступаємо в шлюб, щоб іти у глибоку старість разом з коханою людиною. Хвилюючих. Коли встановлюємо рекорд, намотуючи кола під пологовим будинком в очікуванні народження малюка. Мама завжди поруч. Мама поруч навіть тоді, коли не поруч. Бо її материнське серце за тисячі кілометрів відчуває, чи все в тебе добре, чи ти в безпеці, чи ти здоровий, чи посміхаєшся, чи не голодний і навіть – чи ти в шапці. Мама не просто дає нам життя. Вона робить це життя безпечним, здоровим, комфортним, щасливим, цікавим, розвивальним, пізнавальним і, звісно, дуже-дуже смачним. Мама має надзвичайну суперсилу: завжди вислухає, завжди зрозуміє, завжди пробачить, завжди знайде саме ті, дуже потрібні тобі слова", - написав президент України.

Володимир Зеленський привітав та подякував своїй матері Риммі Володимирівні та дружині Олені:

"І, мабуть, найщасливіша людина та, яка в житті знає двох найкращих мам. А отже, я впевнено можу сказати, що я – найщасливіша людина на землі! Завдяки вам, моя дорога матусю Риммо і моя люба дружино Олено. Обидві – безмежно кохані! Обидві – найкращі у світі! З Днем матері!", - підсумував Зеленський.

Нагадаємо, що військові на Донбасі записали відеозвернення для найрідніших. Бійці подякували і передали вітання матерям – своїм власним та усім матусям України. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.