Восени дві третини українців готові змінити місце роботи – експерти

Фахівці порадили претендентам на роботу не зациклюватися на високих зарплатах.

Восени більшість людей готові змінити роботу і відкриті до нових пропозицій, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

На думку експертів, кожної осені відбувається бум на ринку праці, тож ця пора року є початком бізнес-сезону. Особливо багато з'являється вакансій для молодих спеціалістів. Це пояснюють просто: після відпусток люди починають планувати своє подальше життя, часто звільняються з роботи саме у цей період. Крім цього, з канікул повертаються студенти і також починають шукати, де б заробити.

Експерт з HR Тетяна Пашкина розповіла, якими є тенденції на ринку праці цієї осені.

"Зараз ми бачимо, що 63% працюють, але відкриті для пропозицій інших компаній, тобто люди мають якусь синицю в руці і вони очікують на журавля в небі", - наголосила вона, посилаючись на власне дослідження компанії, де вона працює.

За словами Пашкиної, поміняти синицю на журавля українці готові за однієї умови – якщо на новому місці запропонують щонайменше у 1,5 разу вищу зарплату.

"У резюме вказують на 15% більшу зарплату, ніж пропонують роботодавці", - додала експерт з HR, зазначивши, що через це вакансій зараз значно більше, ніж тих, хто на них потребує.

Експерт порадила людям, які хочуть змінити роботу, не зациклюватися лише на грошах – можливо, хороший колектив, офіс біля дому, цікава робота або можливість навчатися за рахунок роботодавця зможуть виправити ситуацію.

Нагадаємо, раніше у держслужбі зайнятості розповіли, в якій сфері сьогодні найлегше знайти роботу. Найбільший в Україні запит на інженерні професії.

Залиште свій коментар

Наступна публікація