Вся Україна вперше відсвяткує День подяки з Ніком Вуйчичем

На Хрещатику в цей день збереться 500 тисяч людей і ще сотні тисяч зможуть побачити пряму трансляцію завдяки телеканалу "Надiя".

В Україні вперше День подяки святкується так маштабно. 17-го вересня відбудеться захід, який стане величезним кроком до об'єднання нашої країни! На це свято в Україну знову прилетить Нік Вуйчич - людина без рук і без ніг, яка своїм життям надихає весь світ!

На Хрещатику в цей день збереться 500 тисяч людей і ще сотні тисяч зможуть побачити пряму трансляцію завдяки телеканалу "Надiя". Весь день будуть працювати різноманітні зони відпочинку і розваг, так що захід буде цікавим навіть сім'ям із маленькими дітьми. Ввечері будуть виступати спікери та найкращі музиканти з різних міст України. А о 19:30 українці почують наснажливий виступ Ніка Вуйчича!

Нік виступає як мотиваційний спікер близько 250 разів на рік у всьому світі! Він говорить людям про те, як шлях віри змінив його життя. Нік пише книжки, які миттєво стають бестселерами, і мотивує мільйони людей своєю силою духу та щирою радістю. Він ділиться своєю історією і власним прикладом показує, що щасливе життя - це вибір кожного!

Нік стверджує, що його життя повноцінне тільки завдяки вірі в Бога. Це його секрет щастя і успіху. Незважаючи на обмеженість у фізичних здібностях, Нік навчився плавати, кататись на скейтборді і серфі, друкувати на клавіатурі, грати в футбол, водити машину. Також він керує некомерційною організацією "Життя без кінцівок", яка допомогає інвалідам. У Ніка прекрасна дружина і двоє синів, а зараз вони очікують народження двійні. 

Це буде вже не перша зустріч українців з Ніком, адже його тут знають повсюду. 25 вересня 2016 року Нік відвідав Київ, за 24 години перебування в столиці України він провів прес-конференцію, відвідавпПарламент, військові госпіталі, дав ексклюзивне інтерв'ю ведучій ТСН на каналі 1+1, куратору проекту "Переможці" Соломії Вітвіцькій, яка подарувала дизайнерську вишиванку для Канае, дружини Ніка; познайомила пана Вуйчича з Олександром Чалапчієм, Сергієм Шовковим, Олександром Швецовим, Анатолієм Фатєєвим – героями АТО з протезами і презентувала благодійний номер журналу "VIVA! Переможці" англійською мовою та став гостем прямого ефіру ранкового шоу "Сніданок з 1+1".

Для українців зараз як ніколи важливо зібратись разом та почути послання віри та надії від Ніка Вуйчича. Це буде послання, яке вплине на мислення нашого народу та надихне не здаватись у ці тяжкі часи!

Станьте і ви частиною цієї всеукраїнської події!

Організатори заходу: Комунікаційне агентство "Ключові стратегії".

Головний партнер: Міжнародна мережа жіночих фітнес клубів FitCurves.

Додаткова інформація: https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/, http://nick-vujicic.com.ua.

Акредитація на виступ Ніка Вуйчича: Мар'яна Шаповалова, тел. (067) 363 63 64.

Наступна публікація