Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вживані німецькі електрички з'являться в Україні - Омелян

Поки що невідомо, передадуть їх безкоштовно чи ні.

Електрички, які вже відпрацювали трохи у Німеччині, можуть з'явитися в Україні наприкінці наступного року, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, відучора в Німеччині перебуває група українських фахівців, які оглядають запропоновані зразки. І якщо ознайомлення з документами підтвердить можливість їх переобладнання до потреб української залізниці, то вже наприкінці наступного року українці зможуть відчути німецький комфорт.

Омелян зазначив, що потяги перебувають у хорошому технічному стані, але ще не зрозуміло чи передасть німецька сторона їх безкоштовно.

”Дискусія про умови передачі ще попереду. Для нас було важливо зрозуміти, чи відповідає технічний стан для експлуатації в Україні. Це, безумовно, так. Ми мали зрозуміти, наскільки складно буде переобладнати поїзди для експлуатації в Україні. Це реально зробити. Залишається питання, буде їх надано безкоштовно, чи ні," - додав міністр.

Нагадаємо, восени "Укрзалізниця" почала ремонтувати приміські електрички. На маршрут вже навіть вийшло два модернізовані електропоїзди. Один із них – на рейсі №818, що курсує від Фастова на Київщині до Ворожби на Сумщині. Усередині вагона змінили все – від кольорової гами до захисних штор-рамок на вікнах та м'яких індивідуальних сидінь.

ВідеоКиївська міська електричка повільно помирає

Залиште свій коментар

Вибір редакції