Яценюк: Вибори в Україні не визнає навіть Росія

Яценюк: Вибори в Україні не визнає навіть Росія

Опозиція має бойкотувати парламентські вибори 2012 року

"Моя позиція категорична – вибори повинні відбутися за участі колишнього прем'єра Тимошенко", - хзаявив він.

Опозиція має бойкотувати парламентські вибори 2012 року, якщо екс-прем'єр-міністра України Юлію ТИимошенко не допустять до участі у них.

Про це на прес-конференції у Дніпропетровську заявив лідер партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній Яценюк.

«Моя позиція категорична – вибори повинні відбутися за участі колишнього прем'єра Тимошенко. І тут опозиція повинна показати злагоджений підхід. Якщо опозиція, я підкреслюю, - вся опозиція - жорстко і чітко показує, що не бере участі у виборах, то це означає, по-перше, легітимні вибори неможливо провести, по-друге, ці вибори не будуть визнані ніким. Я маю на увазі Брюссель, Вашингтон... Після останніх заяв МЗС Росії та майбутнього Президента РФ, я думаю, парламентські вибори в Україні не будуть визнані і Росією», - заявив А.Яценюк.

Також народний депутат підкреслив, що опозиційні сили дотримуються єдиної негативної позиції щодо ініційованих владою змін закону про вибори до Верховної Ради.

За словами А.Яценюка, опозиційні фракції не підтримають ці зміни.

«За рік до виборів опозиція може проголосувати лише за технічні зміни існуючого закону, які зроблять виборчий процес більш прозорим», - зазначив він.

Читайте також:

В Росії дивуються, що людину судять за угоду з братньою державою

Захід закриє очі на справу Тимошенко, якщо Янукович продовжить "торпедувати" Росію

Тимошенко подасть апеляцію у четвер або п'ятницю

Повʼязані теми:

Наступна публікація