Якщо улюблені джинси сіли після прання: як розтягнути цупкий денім

Автор
Тетяна МележикТетяна Мележик
Дата публікації
Перегляди
4075
Час на прочитання
3 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Якщо улюблені джинси сіли після прання: як розтягнути цупкий денім

Як розтягнути джинси / Фото: pixabay.com

Буває, що після прання улюблені джинси сідають і вже не сидять так, як вам би того хотілося. Не варто поспішати до ательє чи витрачати кошти на нову річ. Існують способи розтягнути джинси в ширину та довжину. Як це зробити - читайте в матеріалі ТСН.ua.

Потрібна звичайна вода

Не знаєте, як розтягнути джинси в ширину? Спочатку потрібно визначитися, яка саме область виробу стала замалою: стегна, талія, сідниці чи ікри. Потім береться звичайна вода, якою необхідно збризкати джинси, а потім розтягнути в ширину руками.

Бризкати комфортніше всього з пульверизатора. А вода повинна бути обов'язково теплою. Наприклад, якщо потрібно розтягнути джинси в стегнах, однією ногою потрібно стати на частину, яка розташована відразу біля кишені. Протилежну частину виробу потягнути рукою на себе в зоні стегон. Натягувати необхідно м'якими рухами приблизно 10 разів.

Також джинси можна розтягувати і на собі. Для цього вдягніть їх, збризкайте теплою водою ті ділянки виробу (з обох боків), які потребують розтягнення, а потім зніміть і продовжуйте розтягувати в різні боки.

Як розтягнути джинси за допомогою горілки

Якщо після прання джинси дуже сильно сіли, то розтягнути їх можна простим розчином, який готують з горілки. Для цього потрібно взяти:

 • 5 л води кімнатної температури;
 • 3 столові ложки нашатирного спирту;
 • 1 столову ложка горілки;
 • 1 столову ложка скипидару.

Всі компоненти змішуються, а потім джинси замочуються в розчині протягом 30-40 хвилин. Далі виріб потрібно дістати, акуратно викрутити і вивісити сушитися. Цей розчин пом'якшує тканину джинсів, тому їх потім можна легше розтягнути.

Що робити, якщо джинси стали замалі в довжину

Якщо довжина виробу недостатня, тоді джинси потрібно розтягувати уздовж внутрішнього шва, починаючи від коліна. Варто запам'ятати, що джинси не можна розтягувати у місцях, де є дірки чи потертості (декоративні або ті, які з'явилися після носіння). Вони там можуть далі рватися.

Під час розтягування в довжину джинси також потрібно намочити теплою водою з внутрішнього та зовнішнього боку.

На допомогу прийдуть засоби для розтягнення взуття

Засіб для розтягнення взуття потрібно нанести по всій довжині шва. Потім просто м'яко розтягуйте виріб у протилежні боки. Щоб досягнути максимального результату, потрібно процедуру повторити кілька разів.

Не перестарайтеся! Щоб не зіпсувати джинси, протягом усього процесу розтягування робіть заміри та порівнюйте їх із розмірами свого тіла. Якщо вам не вистачає лише одного розміру, розтягніть виріб на 1-2 см, а потім приміряйте.

Розтягування вимочуванням

Процедура в такому разі досить проста:

 1. Наберіть у ванну теплої води, одягніть джинси на себе.
 2. Опустіться у ванну в джинсах.
 3. Можете додати у воду піну, щоб додатково пом'якшити виріб. Мийні засоби краще не використовувати, адже вони можуть викликати роздратування на шкірі.
 4. Посидіть в такому положенні 15 хвилин, а потім починайте ще більше розтягувати джинси за допомогою м'яких рухів протягом 10 хвилин.
 5. Щоб уникнути фарбування ніг та додатково пом'якшити джинси, можна перед їхніс одяганням нанести на тіло крем (повинен бути не на масляній основі).
 6. Далі спустіть воду з ванни, але самі з неї не виходьте. Дайте тканині трохи обсохнути.
 7. Потім пересядьте на заздалегідь підготовлений рушник та виконуйте легкі фізичні вправи, щоб розтягнути джинси.
 8. Залишайтеся на рушнику до повного чи часткового висихання виробу. Сушити річ штучними джерелами тепла заборонено.

Також не варто використовувати сушарку для одягу, адже річ знову сяде.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4075
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація