Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японія спростила візовий режим для українців

Від 1 січня уряд країни спростив візові вимоги для українських громадян.

Відсьогодні, 1 січня, Японія спрощує візові вимоги для українців.

Про це повідомили у прес-службі посольства Японії в Україні.

Зазначимо, з початком 2018 року було розширено коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловою метою, та культурних і наукових діячів. Також термін дії віз збільшено з 3 до 5 років максимум.

"У доповнення до нинішніх одноразових віз будуть введені багаторазові візи (зі строком дії 3 роки та максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, в тому числі туризм. У випадку самостійної оплати поїздки заявнику не буде потрібно надавати документи від гаранта", - ідеться в повідомленні посольства Японії в Україні.

У відомстві розраховують, що змінені вимоги сприятимуть збільшенню потоку до Японії українських туристів, підприємців, та зростанню кількості громадян, які повторно відвідують цю країну.

Нагадаємо, 31 грудня державний кордон перетнули 180 тисяч людей. Під час перевірок та оперативних заходів за незаконний перетин державного кордону затримали 15 осіб, серед яких вісім незаконних мігрантів. Ще 70 особам відмовили у пропуску через кордон, в тому числі 12 потенційним незаконним мігрантам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції