Юна рятівниця витягла брата й сестру з палаючої хати

Дата публікації
Перегляди
2465
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юна рятівниця витягла брата й сестру з палаючої хати

Іванка не розгубилася, а вибила вікно руками та витягла малечу

Вогонь охопив цілу хату через жаринку з печі та поширився так, що відрізав всі шляхи до порятунку.

На Житомирщині 13-річна дівчинка витягла з вогню своїх молодших братика та сестричку. Вогонь охопив увесь будинок, де перебували діти. Через двері вони вийти не могли. Старша Іванна не розгубилася, вибила вікно і витягла менших із палаючого будинку.

Увечері батьки пішли працювати, а вдома за старшу залишили Іванну. Дівчинка каже, разом із братиком і сестричкою дивилися телевізор, як раптом відчули запах диму - із плити впала жарина, а від неї зайнялася доріжка.

Хату охопив вогонь, тому вибратися через двері діти не змогли. Іванка розповіла, що братик із сестричкою почали кричати й задихатися. А вона не розгубилась і вибила вікно руками.

"Потім я взяла їх повиймала і побігла по воду і гукать, щоб тушили. Відкрили двері, почали тушити. Але не змогли, стеля горіла", - розповіла маленька героїня.

Дерев'яний будинок згорів за лічені хвилини. МНСники назвали причиною пожежі порушення експлуатації пічного опалення. Якби дівчинка вагалася, то діти просто б задихнулися димом.

"Загорілися дерев'яні конструкції біля печі та вогонь поширився далі. Причому вогонь поширився так, що шляхи евакуації були відрізані", - повідомив керівник СДПЧ-10 Андрій Наумець.

Про пожежу в будинку батькам повідомили сусіди, й ті миттю примчали додому. Кажуть, що дітей залишали самих удома, бо мусили працювати. Поки шукатимуть житло, родину тимчасово забрали до себе родичі. Та найголовніше, кажуть люди, що дітлахи живі та здорові.

Читайте також:

У Києві через вахтерку ледь не згоріла дев’ятиповерхівка

Герої-даїшники дивом врятували чоловіка з охопленого полум'ям авто

Через сигарету на Дніпропетровщині згоріли 4 людини

У київській електричці загорілася кабіна машиніста

Дівчинка витягла з вогню своїх молодших братика та сестричку

Дівчинка витягла з вогню своїх молодших братика та сестричку
Наступна публікація