У Міносвіти анонсували зростання зарплат вчителів на третину

Разом із тим, на педагогів очікують зміни в системі підвищення кваліфікації.

У 2017 році зарплата вчителів, що перебувають між 8 і 12 розрядом, збільшиться на третину. Цього досягнуть, зокрема, за рахунок підвищення вчителів у тарифній сітці на 2 розряди.

Так, окрім передбаченого зростання мінімальної заробітної плати й зростання зарплати бюджетників, на вчителів очікують додаткові 500—800 грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"На 2017 рік ми просуваємо вчителя в тарифній сітці. Я вважаю абсолютною несправедливістю, що вчитель вищої категорії оплачується по 12-му тарифному розряду, а молодий викладач вищої школи, при всій повазі, — по 15-му. Цей розрив має бути подолано", — зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

У Міносвіти повідомили, що всі педагогічні працівники, які наразі мають 8—12 розряд мають піднятися тарифною сіткою на 2 розряди вгору. 

"Моя позиція полягає в наступному: ми маємо піднімати заробітну плату вчителям, але маємо міняти й систему підвищення кваліфікації, про що йдеться в законі "Про освіту". Ми маємо більше мотивувати кращих, бо вони мають стати агентами змін — тут йдеться про добровільну сертифікацію вчителів. Ми маємо ставити нові вимоги до методик викладання — тоді це буде процес, що відобразиться на результативності і якості навчання дітей", — додала Гриневич.

Володимир Гройсман розповів про випадки зникнення субсидій та плани на держбюджет на 2017 рік

Прем'єр зазначив, що такі випадки бувають, але вони одиничні. Всі нараховані субсидії будуть перераховані та збережені, але українці мають бути уважні і перевіряти всі платіжки. Наразі існує близько 9 мільйонів родин, які потребують субсидії, але не можна сказати точну кількість, поки вони не подадуть заяви. Також прем'єр розповів, як планується використати бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував підвищення зарплат вчителів і лікарів майже на тисячу гривень. Такі зміни передбачає проект закону про держбюджет на 2017 рік. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: