У Міносвіти анонсували зростання зарплат вчителів на третину

Разом із тим, на педагогів очікують зміни в системі підвищення кваліфікації.

У 2017 році зарплата вчителів, що перебувають між 8 і 12 розрядом, збільшиться на третину. Цього досягнуть, зокрема, за рахунок підвищення вчителів у тарифній сітці на 2 розряди.

Так, окрім передбаченого зростання мінімальної заробітної плати й зростання зарплати бюджетників, на вчителів очікують додаткові 500—800 грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"На 2017 рік ми просуваємо вчителя в тарифній сітці. Я вважаю абсолютною несправедливістю, що вчитель вищої категорії оплачується по 12-му тарифному розряду, а молодий викладач вищої школи, при всій повазі, — по 15-му. Цей розрив має бути подолано", — зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

У Міносвіти повідомили, що всі педагогічні працівники, які наразі мають 8—12 розряд мають піднятися тарифною сіткою на 2 розряди вгору. 

"Моя позиція полягає в наступному: ми маємо піднімати заробітну плату вчителям, але маємо міняти й систему підвищення кваліфікації, про що йдеться в законі "Про освіту". Ми маємо більше мотивувати кращих, бо вони мають стати агентами змін — тут йдеться про добровільну сертифікацію вчителів. Ми маємо ставити нові вимоги до методик викладання — тоді це буде процес, що відобразиться на результативності і якості навчання дітей", — додала Гриневич.

ВідеоВолодимир Гройсман розповів про випадки зникнення субсидій та плани на держбюджет на 2017 рік

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував підвищення зарплат вчителів і лікарів майже на тисячу гривень. Такі зміни передбачає проект закону про держбюджет на 2017 рік. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація