Кузен королеви Великобританії зізнався у нетрадиційній орієнтації

Лорд має бойфренда і почувається щасливим. 

Член британської королівської родини – двоюрідний брат  королеви Єлизавети ІІ лорд Айвар Маунтбеттен -  зізнався у нетрадиційній орієнтації. 

53-річний Айвар – батько трьох доньок. Він зізнався у тому, що гей, після напуття своєї колишньої дружини та дітей, пише Daily Mail.

Лорд Айвар став найстаршим серед британських аристократів, хто відкрито зізнався в тому, що віддає перевагу одностатевим стосункам.

Лорд Айвар Маунтбеттен_1
Getty Images
Лорд Айвар Маунтбеттен (зліва)

"Бути Маунтбаттеном  ніколи не було проблемою. Це було покоління, в якому я народився. Коли я ріс, це було відомо як "любов, яка не сміє називати свого ім'я", але, що цікаво, наскільки далеко  ми просунулися вперед з точки зору прийняття. "Камінг-аут" це така смішна фраза, але це те, чого я дійшов ніби обхідним шляхом, опинився на місці, де я щасливий бути. Я боровся з моєю сексуальністю і в певному сенсі я досі це роблю. Це була справжня подорож, щоб досягти цієї точки", - розповів лорд.

Наразі в нього є кохана людина – бойфренд Джеймс Коул. Він працює директором з обслуговування однієї з авіакомпаній. Пара зустрілася на швейцарському курорті навесні минулого року.

Нагадаємо, раніше посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф уперше зізналася у тому, що має нетрадиційну орієнтацію

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація