Зарплати вчителів і лікарів у 2017 році зростуть майже на тисячу

Гройсман вважає, що у Кабміну вистачить ресурсів для забезпечення соціальних стандартів.

Зарплати вчителям та медикам наступного року зростуть на 20-30%. Таку обіцянку дав прем'єр Володимир Гройсман на засіданні уряду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проект бюджету Кабмін спрямує до парламенту вже цього четверга. У ньому закладено зростання економіки на 3-4%. Запланована інфляція на рівні 8% - це значно нижче, ніж цього року (14%). За прогнозом, реальна середня зарплата зросте на 5,5%.

ВідеоЗбільшення зарплати та інфляція близько 8%: Кабмін оприлюднив проект бюджету на 2017 рік

Для вчителів і лікарів збільшення буде суттєвішим – на 700-900 гривень, обіцяє прем'єр. "Глибоко переконаний у тому, що попри складні завдання, які стоять перед урядом, ми зможемо забезпечити і стабільність, і стійке зростання. Глибоко вірю в те, що процес підвищення стандартів і заробтних плат буде мати своє продовження", - заявив Гройсман.

найбільш оплачувані професії в Україні, інфографіка

Напередодні під час засідання Ради Національної безпеки і оборони президент Петро Порошенко заявив, що підвищення зарплат вчителів та лікарів є пріоритетним завданням на 2017 рік. Таку думку поділяє й прем'єр-міністр Володимир Гройсман, додав глава держави. І висловив сподівання, що й більшість депутатів у Верховній Раді проголосують за відповідні рішення.

Залиште свій коментар

Наступна публікація