З Києва до Осло запустять прямий безпересадковий рейс

Перевезення забезпечать "Скандинавські авіалінії" (SAS).

Між Києвом та Осло запустять прямий безпересадковий авіарейс, польоти цим напрямком здійснюватимуть "Скандинавські авіалінії" (SAS). Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Дипломати відзначають, що взаємні поїздки між Норвегією та Україною останнім часом пожвавились і сподіваються, що новий рейс ще більше посилить взаємодію країн.

"Це дозволить норвежцям швидше відкрити для себе Україну як одну з найцікавіших для туризму країн Європи, з якою їх єднають глибокі історичні зв’язки з часів Київської Русі та стародавнього Норвезького Королівства. Своєю чергою, ще більше українських туристів зможуть оцінити чарівну красу країни вікінгів і фіордів. Безперечно, що успіху майбутнього авіарейсу Київ-Осло сприятиме безвізовий режим між Україною та Норвегією", – заявив посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк.

Польоти авіакомпанії "Скандинавські авіалінії" за маршрутом Київ-Осло будуть виконуватися тричі на тиждень щовівторка, щочетверга та щосуботи, починаючи від 26 жовтня 2019 року. Станом на зараз з Києва можна дістатись норвезької столиці лише з пересадками.

Нагадаємо, днями українська авіакомпанія Jonika відкрила продаж на прямі рейси Львів-Афіни, які будуть здійснюватись на сезонній основі. 

Лоукост-маршрути з України ТСН новий 28-03-19

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів