З Києва до Осло запустять прямий безпересадковий рейс

Дата публікації
Перегляди
4956
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З Києва до Осло запустять прямий безпересадковий рейс

Лофотенські острови, Норвегія / Фото: www.flickr.com/Jonathan Le Borgne

Перевезення забезпечать "Скандинавські авіалінії" (SAS).

Між Києвом та Осло запустять прямий безпересадковий авіарейс, польоти цим напрямком здійснюватимуть "Скандинавські авіалінії" (SAS). Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Дипломати відзначають, що взаємні поїздки між Норвегією та Україною останнім часом пожвавились і сподіваються, що новий рейс ще більше посилить взаємодію країн.

"Це дозволить норвежцям швидше відкрити для себе Україну як одну з найцікавіших для туризму країн Європи, з якою їх єднають глибокі історичні зв’язки з часів Київської Русі та стародавнього Норвезького Королівства. Своєю чергою, ще більше українських туристів зможуть оцінити чарівну красу країни вікінгів і фіордів. Безперечно, що успіху майбутнього авіарейсу Київ-Осло сприятиме безвізовий режим між Україною та Норвегією", – заявив посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк.

Польоти авіакомпанії "Скандинавські авіалінії" за маршрутом Київ-Осло будуть виконуватися тричі на тиждень щовівторка, щочетверга та щосуботи, починаючи від 26 жовтня 2019 року. Станом на зараз з Києва можна дістатись норвезької столиці лише з пересадками.

Нагадаємо, днями українська авіакомпанія Jonika відкрила продаж на прямі рейси Львів-Афіни, які будуть здійснюватись на сезонній основі. 

Наступна публікація