Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З’явилось відео катастрофи літака в Одесі, у якій загинули двоє пілотів

З’явилось відео катастрофи літака в Одесі, у якій загинули двоє пілотів

Після удару об асфальт корпус літака переламався в кількох місцях.

Момент падіння легкомоторного літака "Дельфін" в Одесі зафіксувала камера спостереження. Трагічні кадри опублікувало видання "Думська".

Видання зазначає, що завдяки відео відомий точний час падіння літака – 12:13. Він впав під кутом на асфальт і від удару переламався в кількох місцях.

"Швидше за все, льотчики тягнули до останнього, ведучи машину від промринку "Сьомий кілометр" і гіпермаркетів, і впали, коли літак повністю втратив швидкість", - припускають автори статті. Офіційні висновки комісії з розслідування трагедії наразі не оприлюднені.

Відео "Думська" опублікувала відео падіння літака в Одесі

Момент катастрофи зафіксувала камера спостереження, вона ж зафіксувала точний час падіння транспорту - 12:13. Видання "Думська", яке опублікувало це відео, зазначає, що за всіма ознаками, двигун літака на момент падіння не працював.  

"Думська" опублікувала відео падіння літака в Одесі

Нагадаємо, легкомоторний літак У1 "Дельфін" впав  17 червня у Малинoвському районі Одеської області. Це розробка одеських авіабудівельників. Тут проводили сертифікаційні польоти для майбутнього серійного виробництва. Із розтрощеного літака рятувальники з поліцейськими дістали вже неживого командира 66-річного Олега Синицю. А за дві години не приходячи до тями у лікарні помер його помічник і ровесник Юрій Жуковський. Це були найдосвідченіші пілоти-випробувачі.

Відео Поліція розглядає кілька версій авіатрощі легкомоторного літака "Дельфін" у передмісті Одеси

Підвела техніка або ж у повітрі пілоту стало зле. Поліція розглядає кілька версій авіатрощі легкомоторного літака "Дельфін", що сталася напередодні в передмісті Одеси. Судно не дотягнуло до летовища кілометр - впало просто посеред промзони. Пілоти, припускають, намагалися аварійно сісти на дорогу й відводили облавок від складів. Командир судна загинув на місці, його напарник - помер у лікарні.  

Поліція розглядає кілька версій авіатрощі легкомоторного літака "Дельфін" у передмісті Одеси

Залиште свій коментар

Вибір редакції