Перейти до змісту
За церковними канонами Крим є територією України – речник УПЦ МП

За церковними канонами Крим є територією України – речник УПЦ МП

Він також закликав не дивитися російського телебачення.

Голова інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент заявив, що їхні парафії в анексованому Криму не переходять до РПЦ, оскільки, за церковними канонами, півостровів є невід’ємною частиною України.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Громадське".

"На території Кримського півострова Українська православна церква є повністю в канонічному чині і це є свідченням того, що, з точки зору церковних канонів і церковного устрою, Крим є територією України", - заявив Климент.

За його словами, згідно з уставом УПЦ МП, вона має право створювати власні парафії винятково на території України. На запитання про співпрацю їхніх священиків із окупаційними силами, Климент закликав "не дивитися російське телебачення".

Нагадаємо, наприкінці грудня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що бачив, як під час російського вторгнення в Криму у церквах УПЦ МП зберігалася зброя.

Відео ВР зобов'язала УПЦ МП вказувати у назві приналежність до Російської православної церкви

Цього тижня Верховна Рада зобов'язала вказати у назві церкви її приналежність до православної церкви російської - почалися образи. Молебні під парламентом, щоб не чіпали. Розповіді про те, що цей закон узагалі не для них, і не про них. Для тих, кому і досі важко розібратись у всіх цих завалах слів журналіст ТСН. Тижня зібрав лише факти.

ВР зобов'язала УПЦ МП вказувати у назві приналежність до Російської православної церкви

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин