За останні години бойовики шість разів атакували сили АТО

Дата публікації
За останні години бойовики шість разів атакували сили АТО

Бойовики постійно провокують українських військових / Reuters

Позиції українських військових обстрілювали зі стрілецької зброї, мінометів та артилерії.

Сьогодні ситуація в зоні проведення АТО продовжувала бути напруженою, йдеться у повідомленні прес-центру АТО.

Згідно з інформацією станом на 18.00, починаючи з 14 години бойовики незаконних збройних формувань шість разів піддали провокаційним обстрілам позиції українських військових, застосовуючи стрілецьку зброю, міномети та артилерію.

"Артилерійський вогонь терористи вели в районах населених пунктів Орлово-Іванівка та Малоорлівка, з мінометів – поблизу Опитного. Із стрілецької зброї бойовики обстріляли новий термінал аеропорту Донецьк. Зранку в районі н.п. Єнакієво був зафіксований проліт БПЛА", - йдеться у повідомленні.

Однак, наголосили у прес-центрі АТО, українські військові продовжують утримувати свої позиції на лінії розмежування, охороняючи мир та спокій на Донбасі, й всебічно сприяють нормалізації ситуації в регіоні.

Так, у Старобільську, на Луганщині, відбулась координаційна нарада із залученням військовослужбовців. Одним із головних питань було організація правопорядку у святкові дні. Також представниками військово-цивільного співробітництва вивчають питання щодо відновлення електропостачання на лінії населених пунктів Слов'яносербськ-Кримське.

Нагадаємо, як повідомили сьогодні у РНБО, протягом останньої доби на Донбасі загинули троє захисників України.

Наступна публікація