За повернення газу до квартир з киян вимагають по 1400 гривень

Дата публікації
Перегляди
2012
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За повернення газу до квартир з киян вимагають по 1400 гривень

Кияни потерпають через зміну старих газових колонок на нові

У столиці "Київгаз" почав карати мешканців за самовільно встановлені газові колонки, які монтували... представники самого ж "Київгазу"!

У столиці будинки з неофіційно перевстановленими колонками відключають від газопостачання. Газовики спочатку приходять із плановою перевіркою, а потім обрізають труби і ставлять пломби, йдеться в сюжеті ТСН.

Усе пояснюють тим, що мешканці самовільно облаштували газові колонки і це небезпечно для життя – їх треба узаконити.

У людей своє бачення. Аварійні колонки міняли на нові, та й встановлювали їх не самі, а за допомогою тих самих газовиків.

За процедуру оформлення нових колонок, за свідченням киян, просять понад 1000 грн. з однієї квартири. "Озвучено 1400 гривень: поки не сплатите, газ ми включати не будемо", - переказав розмову із працівниками комунальної служби мешканець столиці Микола Зіновенко.

Проте люди платити не збираються. Вони божаться, що нічого принципово нового, вартого дорогих дозволів, не робили – а всього лише замінили старі аварійні колонки на нові. Встановлювали їх працівники того таки "Київгазу", про це на руках є в мешканців відключених будинків є документи. Про необхідність щось узаконювати працівники "Київгазу" про встановленні колонок нічого не говорили, скаржаться люди.

У "Київгазі" коментувати цю ситуацію на камеру відмовилися. В районному управлінні із керівництва ТСН нікого не застала. Мовляв, нині неприйомний день.

По телефону пояснили: несанкціоновано встановлені газові колонки підлягають відключенню. А ця кампанія проводиться задля відвернення нещасних випадків та аварінйих ситуацій.

За статистикою, таких будинків у столиці чимало. "Київгаз" уже встиг відключити майже 200 квартир і ще більше тисячі отримали попередження.

У столиці будинки відключають від газу

У столиці будинки відключають від газу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2012
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація