За садистські знущання над однокласницею школяркам дали по 3,5 роки

За садистські знущання над однокласницею школяркам дали по 3,5 роки

Школяркам дали 3,6 років з випробувальним терміном за побиття однокласниці

Проте чотирьом дівчатам дали шанс виправитись - випробувальний термін 2 роки.

Рубіжанський міський суд Луганській області призначив чотирьом дівчатам-підліткам за побиття своєї однокласниці покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців з випробувальним 2 роки.

Як повідомив Відділі зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Луганській області, також суд зобов'язав підсудних публічно вибачитися перед потерпілою.

Крім того, підсудні зобов'язані повідомляти органи кримінально-виправної інспекції про зміну місця проживання, навчання, регулярно проходити реєстрацію в органах кримінально-виправної інспекції.

Нагадаємо, у 2011 році в місті Рубіжне четверо дівчат-підлітків з особливим садизмом побили свою однокласницю. Кілька хлопців бачили знущання, і спокійно спостерігали.

Дівчата били її довго і жорстоко: кулаками, ногами, стрибали ногами на спину, погрожували зіштовхнути з балкона будинку і в шахту ліфта.

Били ременями по спині, тягали за волосся, змушували її роздягатися догола. Причиною побиття сталі підозри найкращої подруги постраждалої, що та розпускає плітки за її спиною. Саме найкраща подруга дівчини ініціювала розправу і першою її розпочала.

Чотири дівчини жорстоко побили свою ровесницю

Чотири дівчини жорстоко побили свою ровесницю

Повʼязані теми:

Наступна публікація