Забудьте про МРЕВ. У Києві стартувала робота сервісного центру МВС

Конкурс для спіробітників столичного центру - 43 людини на місце, стверджує Аваков. 

Сьогодні, 12 липня, у Києві відкрили перший сервісний центр Міністерства внутрішніх справ.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Відомство розташоване на вул. Павла Усенка, 8.  Громадянам обіцяють надання послуг онлайн, економію часу в електронних чергах та професійний персонал.

Відкривав роботу сервісного центру глава МВС Арсен Аваков. Аналогічні центри мають невдовзі з'явитися у Харкові, Дніпрі, Маріуполі та Львові.

"Сьогодні ми зробили ще один крок на шляху реформи сервісних центрів МВС. Наша мета – надавати сучасний якісний сервіс без корупції: відкриті офіси, максимальне використання онлайн-послуг без участі чиновника, а також моніторинг роботи працівників та зворотній зв'язок", – наголосив Аваков.

Він додав, що конкурс на посади співробітника центру був дуже високий – 43 людини на місце. При цьому, за його словами, 74% співробітників першого сервісного центру нового зразка мають вищу освіту, а 13% – не одну.

"Я розраховую, що усі незабаром відчують, як змінюється ситуація на краще.  Забудьте про старі МРЕВ. Головний пріоритет нового сервісу – комфорт та зручність для клієнта", – додав міністр.

Новий центр обладнаний технікою нового зразка. Основними задачами є видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів. Сервісний центр також прийматиме заяви на виготовлення номерних знаків. Згодом, після відповідних змін законодавчої бази, в сервісних центрах будуть оформлювати дозволи на зброю.

Нагадаємо, раніше керівник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій розповів у "Сніданку з 1+1" про особливості нових сервісних центрів, які з'являться в Україні замість ліквідованих МРЕВ вже 12 липня. Подробиці за посиланням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: