Закордонні гурти записують пісні про Євромайдан в Україні

Співають про революцію та кохання на Майдані.

Український Євромайдан надихнув музикантів написати пісні про боротьбу народу за права та свободу.

Музиканти з Польщі Даніель та Наталія Бочнєвичі записали пісню "Україно, вставай!" українською та польською мовами. Трек починається з уривку української народної пісні "Несе Галя воду". Також поляки використали теми з пісні "Україна" і вірш Володимира Сосюри "Любіть Україну", зазначає "Українська правда. Життя".

"Пісня є виразом солідарності з боротьбою за свободу і демократію в українському суспільстві", - так музиканти підписали викладене відео пісні на YouTube.

Євромайдану присвятив пісню "You Are My Revolution" і український гурт Stadtgarten у Німеччині. У трекові йдеться про революцію та кохання на Майдані. Зокрема, там є такі рядки: "Стоять ряди чорношоломих, забарвився калиною нічний Майдан, скликає віче голос дзвонів, тримає міцно голову старий гетьман, тріпоче у косі блакитно-жовта стрічка, покровом захищає нас повстанський стяг, в моїй руці твоя рука здіймає хвилю і мала краплинонька".

Зазначимо, нещодавно в інтернеті з'явилася іронічна пісня "Горіла шина, палала" за мотивами народної "Горіла сосна, палала".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: