Суд обрав запобіжний захід Садовому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мера підозрюють у зловживанні службовим становищем під час продажу землі.

27 листопада в Києві Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід міському голові Львова Андрію Садовому - у вигляді застави в 1 млн 56 тис. 550 грн.

Мера підозрюють у зловживанні службовим становищем під час продажу землі, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. Слідчі твердять, що посадовці Львівської міськради за заниженою вартістю продали під будівництво індустріального парку землю, яка не належала громаді міста. І це завдало державі збитків у понад 90 мільйонів гривень.

Садовий усе це спростовує, мовляв, намагалися наповнити міський бюджет, залучити інвесторів, і мали право для цього продати земельну ділянку. Справу називає політичною.

До Вищого антикорупційного суду мер Львова приїхав із дружиною. На ґанку подружжя зустріли як прихильники, так і противники. Також до суду прибули екснардепи від "Самопомочі", готові взяти підозрюваного на поруки. Таку готовність висловив і міський голова Києва Віталій Кличко.

Прокуратура просила суд про заставу в 50 мільйонів гривень.

"Момент відчуження, підписання договору, це події, які були вчинені Садовим безпосередньо, тобто ми говоримо, що збитки настали від моменту підписання цього договору", - пояснює керівниця відділу САП Ольга Ярова.

"Є правда, є закон, ми все робили за законом. Перевірені всі етапи. Немає жодних проблем юридичних. Це непорозуміння, яке тягнеться з минулих років", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Тим часом генпрокурор Руслан Рябошапка хоче, аби ГПУ перевірила матеріали справи Садового. Мер Львова нібито фігурує і в інших справах.

Відео Екснардепи від "Самопомочі" ладні взяти Андрія Садового на поруки

Запобіжний захід для очільника Львова. Андрія Садового підозрюють у зловживанні службовим становищем під час продажу землі. Це завдало державі збитків у понад 90 мільйонів гривень. Садовий усе це спростовує, мовляв, намагалися наповнити міський бюджет, залучити інвесторів, і мали право для цього продати земельну ділянку. Справу називає політичною.  

Екснардепи від "Самопомочі" ладні взяти Андрія Садового на поруки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції