Заступник Попова віддав коньяк за знайдені у Києві будинки без тепла

Заступник Попова віддав коньяк за знайдені у Києві будинки без тепла

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Олександр Мазурчак віддав "Хеннесі", а отримав могорич від мешканців будинків, де досі не ввімкнули опалення.

Заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв пляшку коньяку кожному, хто знайде в столиці хоч п'ять будинків, де немає опалення - і свою обіцянку виконав.

Поки Мазурчак розповідав про успіхи у початку опалювального сезону, журналісти програми "Гроші" знайшли навіть більше будинків, де тепла досі немає.

От у старенької бабусі Євдокиї Петрівни не вистачає креативу, щоб зігрітись у "гарячій столиці". Каже, одягає навіть шапку, аби зігрітись. З початку опалювального сезону ще жодного разу не їла гарячого.

На вулиці Народного ополчення, 4 тепла чекають вже 13-й день. Від пенсіонерів і інвалідів естафету "морозної" осені приймають студенти - без опалення сидить гуртожиток. Мешканці холодних будинків, яких як виявилось мінімум 7, від коньяка Мазурчака відмовляються. Зате вирішують зібратися грішми на могорич самому заступнику Попова - щоб він їм опалення ввімкнув.

Журналісти програми "Гроші" спробували передати могорич (мешканці зібралися на вершкове масло, хлібину і коньяк) через Попова. Але той не взяв.

Довелось прямувати до самого Мазурчака. Той не розгубився - повідомив, що "виявили дірки в моніторингу". І повідомив про створення робочої групи для швидкого реагування.

"Враховуючи те, що ваш вклад дав мені можливість покращити моніторинг, ви чесно заробили", - сказав Мазурчак, і вручив журналісту "Хеннесі". Ну а могорич потрапив нарешті до рук адресата.

Дивіться всю програму "Гроші" тут!

Читайте також:

Опалення для бюджетників подорожчає на 50%

У Британії щорічно помирає до 27 тисяч осіб через нездатність оплатити опалення

Депутат виклав телефон мера Сімферополя в Інтернет: холодно в квартирі - дзвоніть

Тепло в квартирі: за кожен градус недогріву - мінус 5% в оплаті за опалення

Повʼязані теми:

Наступна публікація